Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vennétek porszívót, vagy elég...

Vennétek porszívót, vagy elég a seprű+felmosó?

Figyelt kérdés
Költözök, első lakás, járólap és laminált lap van mindenhol. Fontos a porszívó ebben az esetben, ha nem lesz szőnyeg?
2022. nov. 8. 15:05
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Én port törölni utálok, nem is szoktam soha.
2022. nov. 9. 17:53
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak gyengeségei.:)
2022. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Szia 13 . A 12-es vagyok, igen nem elég nekem sem csak az aksis. Van egy sima hagyományos porszívóm. Viszont azt nem kell napi szinten elővennem. Úgy ahogy mondod heti egy- két alkalommal szoktam azt. Naponta meg az aksis porszívót+nemrég születés napomra kaptam egy robot porszívót ami naponta 2 alkalommal végig megy a gyerekszobán a nappalin és a folyosón ( a többi helyiségbe nem tud átmenni)úgyhogy az aksis főleg a felnőtt hálóban, fürdőszobában és a konyhában használom naponta.
2022. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Jézus....
2022. nov. 10. 13:36
 25/41 anonim ***** válasza:
75%
Kedvesem kérdező! Te hányszor porszívózol ?
2022. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
34%

A valaszaibol itelve soha :D

Talan most koltozott el otthonrol, eddig anyuka megcsinalta neki, de az van, hogy 2-3-4 hetente porszivozni atlag haztartasban, allat es gyerek nelkul is keves.

Aki azt mondja, ennyire ritkan boven eleg, az fixen mocsokban el.

A felmosast ezek utan meg se kerdezem, az gondolom evi egyszer van 😂

2022. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Aki szerint napi 2x porszivózni nem tisztasagmánia, az beteg. Nyugodtan röhögjetek ki, örülök, ha nektek ennyi szabadidőtök van, gondolom otthon HTB-ként meresztitek a p.csátok.
2022. nov. 10. 14:43
 28/41 anonim ***** válasza:
79%
1 éves múlt a lányom, vele vagyok itthon. Munka mellett is míg ketten voltunk porszívóztam minimum 2-3 alkalommal egy héten. Majd lesz gyereked aki sokszor kúszik mászik a földön majd te is naponta fogsz. 23 as voltam.
2022. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Persze, mert az a két verzió van, hogy sosem porszivózom, meg az, hogy napi 2x. Különben anyám takarít rám, egyértelmű... 🙈🙈


Heti egyszer szoktam, anyámtól meg több, mint 10 éve elköltöztem, amiota dolgozom. De én is elkezdhetnék személyeskedni, hogy mennyit vagy otthon ha folyton porszivózol, ki tart el, meg ilyesmi.

2022. nov. 10. 14:48
 30/41 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy fura hogy szerinted aki takarít az csak HTB lehet. Ellátom a gyerekem és a háztartást. Nem hiszem hogy az p.csa meresztés. Te mit fogsz csinálni ha évekig otthon leszel gyerekkel ?
2022. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!