Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ilyet érdemes venni?

Ilyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
[link]
2022. nov. 2. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Eléggé parasztvakítás ez a 12 in 1... 😂😂
2022. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Mindent is ráírnak... ezek fele nem tulajdonság, hanem a mosogatógép tudja. Én inkább minőségit veszek jó marketinggel - vagy nem minőségi a Somat se csak jó a marketingje - de nekem bevált.
2022. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Eleve nem vennék ekkora csomagot - mert mi van, ha mégsem válik be... Ott állsz 200+ rosszminőségű tablettával...


Én a Müllerben veszek port. Saját magam tudom adagolni, az edények szennyezettségétől függően... ha csak bögrék-kistányérok-poharak vanna, elég egy kiskanálnyi belőle. Német gyártmány, tuti bevált. 2 kilós tán 1500 ft.

2022. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tudatlan háziasszonyoknak minden szart el lehet adni. Nem véletlen, hogy a reklámipar célközönsége a 20-40 év közötti nők, mivel ők vásárolják meg a világon legyártott összes szir-szar 80%-át.
2022. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a cél. ha normális eredményt akarsz elérni, vegyél rendes bevált márkát. Ha csak előáztatni kell, akko nézd meg az ázsia centerben, minőségre hasonló lehet, lehet még ott olcsóbban is megkapod
2022. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!