Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Érdemes robotporszívót venni?

Érdemes robotporszívót venni?

Figyelt kérdés
Adott egy 70 nm legénylakás, és mit titkoljam, lusta vagyok porszívózni! Van egy tacsim, aki kinti-benti kutya, ezért egész évben hullajtja a szőrét! Bírja a kutyaszőrt a robotporszívó?

2022. febr. 15. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen. De azért azt ne várd h nem kell takarítani. FélmegOLdás kb. PLUSZ KÉRDÉS SZŐNYEgEK, Küszöbök, lépcső stb. 70 nm naponta futtatnod kell, sőt akár 2x is.
2022. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak laminált padló, meg hidegburkolat! Nekem az is jó, ha heti 1 re redukálja a seprést!
2022. febr. 15. 18:21
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Akkor működhet, én kis lakásba használtan, aztán vettem családit ott már egyre kevesebbet. Drágát nem vennék, mert tényleg csak félmegoldás, a szoftver meg kb azonos szint.
2022. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megéri venni. A terület relatív nem nagy bár a szisztematikus navigáció jobb ha van mert az biztosabb mint a random navigáló robot. Az én robotom szintén legénylakásban heti egyről havi egyre csökkentette a porszívózás számát bár igaz nekem nincs kutyám. Nem tudom milyen szőre van a tacskódnak, de egy jobb robotporszívónak meg se kottyan az ilyen. Ha meg még szőnyeg sincs és magas küszöb se akkor meg pláne megéri venni csak mindenképpen érdemes utánanázni, hogy milyet.
2022. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Nincs igen nem válasz. Nekem két kutya két macska, szőnyegek, közepes minőségű porszívó jól összeszedi a szőrt. Vannak köszike, ami meghaladja a képességeit. Például homok, darabkák
2022. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Megéri. Igaz ahogy írják, néha utána kell dolgozni de a terület nagyját renben tudja tartani. Magas küszöböket és zsúfolt tereket viszont nem szereti.
2022. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Evek ota hasznalok. Olcsobbak is jo, de a dragabbak is megerik az arukat.

Nagyon profin porszivozik, evek ota hasznalom, es csak neha ritkan olyan helyen porszivozok kezzel ahova robot nem tud bemenni valamiert.

Kutyaszort valoszinuleg neha (hetente/havonta attol fugg mennyi) le kell majd szedned a porszivo kefejerol mert racsavarodik.

2022. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Vegel mindenkepp. Mi is fogunk venni,de nalunk meg nagy a kutya hiresen eros harapassal es biztosra veszem,h jatszani fog a geppel, ami attol is tonkremegy ,ha ratapos.


A tacsinal legabb ilyen gondod nincs! Elvezd ki ezt az elonyt.

2022. febr. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, vettem egyet, most tesztelgetem!
2022. febr. 18. 05:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyet vettél ha szabad megkérdezni?
2022. febr. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!