Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Érdemes robotporszívót venni?

Érdemes robotporszívót venni?

Figyelt kérdés
Adott egy 70 nm legénylakás, és mit titkoljam, lusta vagyok porszívózni! Van egy tacsim, aki kinti-benti kutya, ezért egész évben hullajtja a szőrét! Bírja a kutyaszőrt a robotporszívó?

2022. febr. 15. 17:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
2022. febr. 18. 13:40
 12/13 A kérdező kommentje:
Ezt a szettet vettem, amit leírtatok az alapján nem akartam drágábbat, mert nincs értelme
2022. febr. 18. 13:40
 13/13 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk 2 benti macska van. Nagyon szépen összeszedi a szőrt, meg a port. Nálunk napi kétszer megy, amikor nem vagyunk itthon, tiszta lakásra megyek haza. Hétvégente szoktam rendesen kiporszívózni, azért azzal nem ér fel, de hétköznapokra tökéletes. Nekünk meg kellett szüntetni a küszöböket, szépen átjár minden helyiségbe, macsekok is megszokták pár hét alatt. Van hozzá program, telóról irányítjuk. Mi olyat vettünk ami fel is mos, de bevallom már nem vennék olyat, bőven elég a porszívózós része.
2022. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!