Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Zuhanyzás után ki kell törölni...

Zuhanyzás után ki kell törölni a zuhanykabint?

Figyelt kérdés

Egy családi konfliktusból fakad ez a kis reprezentatív közvélemény kutatás.. ugyanis az illető azt várja el tőlem hogy minden zuhanyzás után a zuhanykabin 5 oldaláról töröljem le a vizet, párát a padlótól kb 2 méter magasságig, nyilván az alját is szárazra kell törölni, csapfejet letörölni szóval hagy ne ragozzam, patika állapotra rendbe kell tenni, mert ha egy kis rész lemarad cirkuszol az illető hogy vízköves lesz stb Igazából én arra lennék csak kiváncsi hogy miután lezuhanyoztál mi tévő vagy?

mert én úgy sejtem hogy az átlagos,normális"" emberek max hetente egyszer nagyjából rendbe rakják és ennyi..de nem szeretném senkinek se a szájába adni a választ csak kérdezem..hogy nálad hogy működik ez.. nálunk mindenkinek miután zuhanyzott át kell esnie a takarításon..és ugye az sem működik hogy az illető lezuhanyzik utoljára és ő rendbe teszi mert azt állítja hogy én jobban össze csapom mint ő és amúgy sem szabad megvárni hogy rászáradjon a víz, a hab..


2022. okt. 16. 17:23
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
55%
Nálunk kb. havonta van takarítva vagy még ritkábban. Igaz elég retkesen is néz ki, de hát ki a f@szt érdekel. Nem jön ide senki se, nem hotel ez, nekünk így jó.
2022. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
15%
Elnezve ezt a sok "en nem torlom le" hozzaallast, eleg gyakori az igenytelen ember. 😂
2022. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
86%
Nálam nincs ilyesmi. Nem is hallottam még ilyenről.
2022. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
67%

Ismerős is törli naponta.

Én ezek szerint igénytelen vagyok.

Másik különbség még, hogy ők elhízottak, cukrosak, fáj minden ízületük pedig fiatalok.

Igazából aki élt/nyaralt már dzsungelben az nem akad fenn ilyeneken.

2022. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
63%

14!


Tökmindegy, hogy szerinted, szerintem, vagy a szomszéd szerint értelmetlen e. A kérdezőtol ezt várják el. Tehát a választási lehetőségeti: megcsinálja, vagy költözik k

2022. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
80%

25-re:

Van egy harmadik lehetőség is: nem csinálja meg, és vállalja, hogy ebből folyamatosan konfliktus van. Van, akit ez pl. nem zavar és egy életen át elhallgatja a másik károgását ilyenek miatt. Ha meg a gyerekről van szó, akkor évtizedes távlatban úgyis el fog költözni, addig meg van, aki gond nélkül kibírja a szülei cseszegetését. És még csak fel se idegesíti magát rajta.

2022. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
13%

26-ra:


Van, aki mwg megunja, hogy hiába károg a gyereknek és egyszercsak osszeszedi a cokmokjat és kiteszi a gyereket otthonról.

2022. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
75%
Na, én "ráérő" nyugdíjas vagyok, így aztán mióta kád helyett zuhanykabinunk van, rászoktam arra, hogy utolsóként zuhanyozva minden esetben egy frottír kéztörlővel letörlöm (felitatom) a maradék vizet az oldalakról és a tálcáról is. Ráadásul után háztartási ruhacentrifugával eltávolítom a felszívott vizet a törlőkendőből, amit aztán kiterítek száradni. Pár perc az egész (3-nál biztosan nem több). Ennek köszönhetően szinte sehol nem jelentkezik a vízkő.
2022. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Tehát..ha én pl lezuhanyzok délután 2kor akkor rendbe kell tennem a zuhanykabint attól.függetlenül hogy utánam még két ember fog zuhanyozni az esti órákban. Rengeteg ilyen mániája van..például van egy 6 személyes étkező asztal, de azt nem használhatjuk mert olyasmi anyagból van, úgy kell elképzelni mint egy fekete üveg. Ha rákönyökölsz kiszúrja a kezed nyomát..nem használjuk hogy ne kelljen takarítania. Erre figyelj mit csinál...vett egy gáztűzhelyet ami ugyanolyan anyagból van..azóta minden főzés után patyolat tisztára le kell mosni a tűzhelyet is:'D kb 7 perc szokott lenni..és megcsinálom..a zuhanykabint is..de mégis kritizál hogy ez rossz, az rossz..
2022. okt. 16. 22:32
 30/33 anonim ***** válasza:
72%

Na, áruld már el, mi a családi felállás!

Anyuka vagy nevelőanyuka az, akivel bajod van otthon? :-)

Apuka mit szól? Hallgat, mint hal a szatyorban? Ő is szorgalmasan tisztogat maga után? Nehezen hinném...

2022. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!