Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Zuhanyzás után ki kell törölni...

Zuhanyzás után ki kell törölni a zuhanykabint?

Figyelt kérdés

Egy családi konfliktusból fakad ez a kis reprezentatív közvélemény kutatás.. ugyanis az illető azt várja el tőlem hogy minden zuhanyzás után a zuhanykabin 5 oldaláról töröljem le a vizet, párát a padlótól kb 2 méter magasságig, nyilván az alját is szárazra kell törölni, csapfejet letörölni szóval hagy ne ragozzam, patika állapotra rendbe kell tenni, mert ha egy kis rész lemarad cirkuszol az illető hogy vízköves lesz stb Igazából én arra lennék csak kiváncsi hogy miután lezuhanyoztál mi tévő vagy?

mert én úgy sejtem hogy az átlagos,normális"" emberek max hetente egyszer nagyjából rendbe rakják és ennyi..de nem szeretném senkinek se a szájába adni a választ csak kérdezem..hogy nálad hogy működik ez.. nálunk mindenkinek miután zuhanyzott át kell esnie a takarításon..és ugye az sem működik hogy az illető lezuhanyzik utoljára és ő rendbe teszi mert azt állítja hogy én jobban össze csapom mint ő és amúgy sem szabad megvárni hogy rászáradjon a víz, a hab..


2022. okt. 16. 17:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Na, tudod, ki foglalkozna ezzel minden este.
2022. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk kád van, de abban is szoktunk zuhanyozni. Az elvárások: senki ne hagyja benne a szőrét, róla leázott kiló koszt, homokot stb. Öblítse le vagy szedje ki. Törölgetni nem kell. Mikor úgy gondolom, hogy már gané (kezd látszani a vízkőréteg és az a kis kosz, ami a sima öblítésekkel nem jött le), kisuvickolom. Nem szoktam minden héten, de mondjuk tényleg lehetne akár hetente is, ebben kicsit trehány vagyok. Gyakrabban viszont nem szükséges.

Minden zuhanyzás után szárazra törölni a zuhanyzót szerintem mániákus dolog. És nálunk én vagyok a nő, szóval nem az "asszony csesztet a hülyeségével, pedig amíg nem ragad a kád a fekete dzsuvától, addig nekem jó a saját koszomban" szemszögből írok.

2022. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%

Sosem csináltam ilyet.

Mondjuk nekünk kádunk volt a szüleimnél is és saját házunkban is, de azokat sem töröltük ki sosem, és a kád széléről vagy a csempéről sem töröltük le a vizet. Egyébként anyósoméknál (ahol egyébként zuhanyfülke van) sem kérték ezt tőlem sosem, szóval biztos, hogy ők sem csinálják.


Igen, vízkövesedik. Ez teljesen igaz.

Majd ha ráérő nyugdíjas leszek, egyedül lakom otthon, ennél fontosabb dolgom nem lesz és valamivel el kell töltenem a napjaimat, akkor majd letörölgetem.

2022. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
Ha marad rajta víz akkor vízkövesedik, így van - én időnként letakarítom, képtelen lennék naponta törölgetni fürdés után. Ezt elég kényszeresnek érzem, gondolom másban is ilyen elvárások vannak.
2022. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk üvegajtós a zuhanykabin, arról minden zuhanyzás után egy ablaküveghez való lehuzóval letoljuk a vizet, ez kb. 30 másodpercet vesz igénybe. Sokkal egyszerűbb, mint hetente súrolni róla a vízkövet. A csapról is leszoktam törölni a vízcseppeket.
2022. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Nem kell törölgetni.

Létezik erre való víkőoldó:


[link]


Mutasd meg szépen a családtagodnak ezt. Még ilyen hülyeséget....

2022. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
46%
Igen minden zuhany után előveszem az erre a célra tartott rongyot, és kb 2 perc alatt letörlöm az üveget. Közel 1 misibe került az új fürdőszoba, nem fogom hagyni hogy a vízkő és a penész megegye.
2022. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk a hagyd rendben rendszer van, de pl anyamnal és anno apám felesegenel is a takaríts ki magad után tökéletesen rendszer volt. Tehát tökmindegy, itt kinél hogy van, ha te annál az illetonel élsz, vagy tartozkodsz, úgy csinálod, ahogy ő elvarja.
2022. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
88%
Jól értem hogy akkor is takarítsd ki ha utánad még 3 személy zuhanyzik? Tehát te kitörlöd, majd jön Jóska és összevizezi? Mert ez esetben szórakozzon a jó édessel. Szerintem inkább valami gombától fél, mert ennyire hülye nem lehet valaki.
2022. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%

9-es, mondjuk az teljesen igaz, hogy csak az utolsónál merülhet ez föl kérdésként. A többinek mindenképpen teljesen felesleges.


Szóval, kérdező, ha nem utolsóként fürdesz, mégis elvárják tőled, akkor idióták. Ha utolsó vagy, és elvárják tőled, hát tedd meg a békesség kedvéért. Majd a sajátodban úgy csinálod, ahogy te akarod.

2022. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!