Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Zuhanyzás után ki kell törölni...

Zuhanyzás után ki kell törölni a zuhanykabint?

Figyelt kérdés

Egy családi konfliktusból fakad ez a kis reprezentatív közvélemény kutatás.. ugyanis az illető azt várja el tőlem hogy minden zuhanyzás után a zuhanykabin 5 oldaláról töröljem le a vizet, párát a padlótól kb 2 méter magasságig, nyilván az alját is szárazra kell törölni, csapfejet letörölni szóval hagy ne ragozzam, patika állapotra rendbe kell tenni, mert ha egy kis rész lemarad cirkuszol az illető hogy vízköves lesz stb Igazából én arra lennék csak kiváncsi hogy miután lezuhanyoztál mi tévő vagy?

mert én úgy sejtem hogy az átlagos,normális"" emberek max hetente egyszer nagyjából rendbe rakják és ennyi..de nem szeretném senkinek se a szájába adni a választ csak kérdezem..hogy nálad hogy működik ez.. nálunk mindenkinek miután zuhanyzott át kell esnie a takarításon..és ugye az sem működik hogy az illető lezuhanyzik utoljára és ő rendbe teszi mert azt állítja hogy én jobban össze csapom mint ő és amúgy sem szabad megvárni hogy rászáradjon a víz, a hab..


2022. okt. 16. 17:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
94%

Van erre a problémára egy nagyon jó ápolószer:

[link]

2022. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
10%
Nem, nem csak az utolsónal merül fel a kerdes. Nyilván az az elvaras, hogy mindenkit ugyanaz a tisztaság fogadjon
2022. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha ki akarja törölni, törölje. Én biztos nem csinálnám. Keressen magának valami hobbit és akkor nem kell ilyen f_szságokat kitalálni, hogy ne unatkozzon.
2022. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
89%
12-es, a vizes felület is tiszta, csak nem száraz. És aki belép a zuhanykabinba, pont az a célja, hogy vizes legyen. Szóval ez úgy marhaság, ahogy van.
2022. okt. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
73%

Én letörlöm a zuhanyfülként szinte mindig zuhi után. Van ez a gumis eszköz, azzal lehúzom, 1 perc az egész.

Másik fürdő kádas, ott csak a csaptelepet törlöm le.

2022. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
95%
Szombat delelott szoktam takaritani. Akkor a kadat+ zuhanykabint is atsikalom. Vizkooldoval is lefujom es ugy marad, mig ki nem sikaltam stb. Eselytelen, hogy minden zuhanyzas utan ezt csinaljam es a tobbiekkel szemben sincsenek ilyen idiota elvarasaim.
2022. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
2%

Hát, szerintem sem sok undorítóbb van egy vízköves zuhanykabinnál. De vannak szuper gumifejes lehúzó eszközök, amikkel pár mozdulattal le lehet húzni a vizet, és nem szárad oda.


Egyébkwnt meg magyon egyszerű, költözz el, ott majd úgy csinálod, ahogy te akarod 🤷‍♀️

2022. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
23%
Az üvegfelületeket kb. 20 másodperc lehúzóval tisztába tenni és akkor még sokat is mondtam. A többi nem lesz annyira hamar "retkes" (csúnyán vízköves), hogy foglalkozni kelljen vele.
2022. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ahol ennyira patyolat állapotokat akarnak fenntartani, ott eleve olyan felületkezeléssel kellett volna megépíteni a kabint, plusz vízlágyítót beépíteni a rendszerbe és akkor tényleg hosszú ideig makulátlan is marad.
2022. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
26%
Illik kitorolni, mert lerakodik a vizko, vagy penesz indulhat meg. Sokkal kellemesebb egy tiszta zuhanykabinba belepni, mint egy olyanba, ami csupa folt. Ez utobbi szornyen gusztustalan, az embernek az az erzese, hogy mero bakterium-tenyeszet.
2022. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!