Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit gondoltak arról, ha...

Mit gondoltak arról, ha valaki mindig 15 perces programon mos?

Figyelt kérdés
Anyámmal élek még, de külön mosok magamra. Mindig minden ruhát egyben 15 perces gyors programon mos, és azt is teletömve a dobba, a ruhákat "dobálni se tudja a gép. Mosás előtt meg se nézi a zsebeket, sokszor én szedem ki a mosását mert van hogy benne hagyja 1 napokat. Gyakran találok aprót, amitől valószínűleg letört 2 dobborda is. Szárítógépben a szűrőből is csomó koszt meg csomagolást szedek ki. Hiába mondom neki, hogy a ruha így nem lesz tiszta. Meg nem nem minden ruhának ugyanaz a fokú mosás kell.
2022. szept. 9. 17:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
23%
Hogy igénytelen. 15 perc max arra jó, hogy amikor előszeded évszakváltáskor a cuccodat, felfrissítsd.
2022. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%
Én soha nem mostam át évszakváltáskor a ruhákat. Mi értelme?
2022. szept. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%

Amiket írtál anyád mosási szokásairól, az nem a háztartási, hanem az egészségügyi rovatba való.

(Bár nem hinném, hogy ott ezt megoldanák...)

2022. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!