Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki csak egyszer mos hetente...

Aki csak egyszer mos hetente az hogy csinálja, nem mindennap vesz fel tiszta ruhát?

Figyelt kérdés
Mi ketten vagyunk csak, a férjem és én, de minden másnap mosok 2 adagot. összejön heti egy adag színes, egy fekete, egy törölköző, egy ágynemű, egy adag utcai nadrág, meg még az egyebek.
2022. szept. 1. 16:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem azért 8-10 póló, alsógatya, zokni nem luxus dolog, pulóver, nadrág meg olyan amint 3-5 napig is lehet viselni átlagos időben.


Meg nyilván nem mindegy, hogy egyedül élő infós agglegény, vagy 4 fős család nagymamával és fizikai dolgozó apával akinek a cuccait külön körben kell mosni.


Nekem változó, van amikor heti 3-4-et is mosok ha össze jön, máskor meg heti 1-et.

2022. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

Ti hány ruhadarabot használtok el egy nap?

Mi felveszünk napi egy pólót, egy fehérneműt, egy pár zoknit. Hetente átlagosan fejenként plusz 3 otthoni/edzős póló, 1-2 vékony otthoni/edzős nadrág. 1-1 nadrág, pulóver. Ez egy szűk adag lenne egy hét alatt szerintem (ketten vagyunk a párommal), de akkor össze kellene mosnom a különböző színeket, így egy-egy színt kb. kéthetente mosok.

2022. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
9%
Igénytelenek, összemosnak mindent mindennel, úgy nekem is csak egy adag lenne
2022. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

Nadrágot, pulóvert nem veszek tisztát minden nap. Pólót, fehérneműt, zoknit igen. Van itthoni ruhám, azt kb hetente mosom. Férjem hasonlóan. Így kb. hetente van színes mosás, és ezen felül két hetente fehér. Az ágynemű is a fehérbe kerül, én azt sem cserélem hetente, csak ritkábban. Kispárnahuzatot cserélek gyakrabban. Van pár dolog, amit csak néha kell kimosni, pl. függöny, párnák, szőnyegek, télikabát, az ezen felül van.


Mikor itthonról dolgoztunk, akkor megfordult a dolog, az itthoni ruhát cseréltem 1-2 naponta, és a ritkán használt kimenőset több napig.

2022. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
13: heti egyszer nem feltétlenül azt jelenti, hogy egy menetet mos. Hanem hogy hetente csak egy nap van mosás, és akkor lezavar akár 4-5 menetet is. Fehéret, feketét, színeset, konyharuhákat, ágyneműt, stb. Külön-külön menetben.
2022. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
37%
Én pl. sokkal ritkábban mosok törölközőt, ágyneműt, felsőruházatot, nem hetente. Pl. egy szoknyát hetekig is hordok.
2022. szept. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%
#15: de a kérdező szerintem pont így értette.
2022. szept. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
20%
Mi minden nap másik ruhát veszünk fel a férjemmel és heti 1x mosok, 99%-ban egy adagot, néha kettőt. Mi nem fér el? Nem értem. Egy normál szennyestartónk van, abba dobáljuk bele, majd a mosógépbe. Nem egy agysebészet
2022. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szombatonként mosok. Jellemzően a saját cuccom 1 adag, a férjemé mégegy adag. El nem tudom képzelni 2 emberre mit mosol 2 naponta.
2022. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem pl elég sok ruhám van, mert turkálókban összevásároltam elég sok mindent nagyon olcsón. 2 hétig is el tudnék lenni mosás nélkül. Időt, energiát spórolok meg magamnak, hogy nem kell naponta, 2 naponta mosni, teregetni. Ágyneműhuzat, lepedő is több van. Persze általában nem várom meg, hogy több kört kelljen mosni, de mivel egyedül élek, általában heti 1, maximum 2 mosás elég szokott lenni. (ha fehér cucc is van, meg sötét, akkor azért több kell, de a legtöbb dolgom sötétebb árnyalatú)
2022. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!