Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki csak egyszer mos hetente...

Aki csak egyszer mos hetente az hogy csinálja, nem mindennap vesz fel tiszta ruhát?

Figyelt kérdés
Mi ketten vagyunk csak, a férjem és én, de minden másnap mosok 2 adagot. összejön heti egy adag színes, egy fekete, egy törölköző, egy ágynemű, egy adag utcai nadrág, meg még az egyebek.
2022. szept. 1. 16:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyunk csórók és nem csak 2db ruhánk van...
2022. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Sokan leszoknak hamarosan a napi mosásról, ha kijönnek majd az emelt villanyszámlák.
2022. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
A többségnek van azért annyi ruhája, hogy egy hetet kibírjon mosás nélkül, hisz pl nyaralni is el szokott menni az ember egy heti cuccal. Más kérdés, hogy szerintem a többség gyakrabban mos, mint heti 1.
2022. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Vagy annyi ruhája van, vagy nem minden nap vesz fel másikat. Máshogy elképzelhetetlen.
2022. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Hát nekem csak nadrágból van kb. 10-12, felsőből legalább a háromszorosa... Tehát ha két hétig nem mosok, akkor is van mit felvenni.
2022. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
És persze nem minden ruhadarabot kell minden felvétel után kimosni - ez sem utolsó szempont...
2022. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nekünk is sok ruhánk van, szerintem legalább 4-5 hónapig nem kéne mosnom és még mindig lenne mit felvenni. viszont akkor egy külön szoba kéne a szennyest tárolni! a kérdésem nem erre vonatkozik, nem magára a mosásra! Hanem amikor azt mondják, hogy heti egy adag szennyes jön nekik össze! Az hogy van?
2022. szept. 1. 17:08
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem félreérted a heti egy adag szennyest.

Egy napon lezavarnak 3-4 programot egymás után.

2022. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Aki hetente egyszer mos, az hetente egy napon mos többször. Pl mi. Van egy mosókonyha, ott tényleg gyűlik a szennyes, kis lakásban szerintem ez már probléma lenne. A mosós napokon 4-5-ször megy a mosógép, meg a szárítógép.
2022. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Mi ketten vagyunk, minden nap tiszta ruhát veszünk fel és csak hétvégén mosok. 1 fehér, 1 színes, 1 fekete. Általában ez a 3 adag.
2022. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!