Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Anyám mindennap porszívozik,...

Anyám mindennap porszívozik, üvölt velem minden hülyeségért nem lehet letenni semmit sehova mert elpakolja. Felstocolja a dolgokat. Rendmániás és már nem bírom idegekkel! . Mit csináljak szerintetek h befejezze?! .

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 01:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Költözz el! Hidd el, harcolni felesleges, az emberek nem változnak könnyen. Ha nem tudsz még egy ideig, akkor azt javaslom hogy mindent fogadj türelemmel és hidegvérrel(!) és magyarázd el neki hogy ezek a dolgok fontosa hogy ott legyenek ahol vannak, mert te így látod át, így tudod hol vannak, meg amúgy is a te dolgaid!
2010. febr. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, lehet, kicsi a hely.

Én is gyakran kiborulok, bár az enyéim kicsik.

Pl.amikor egy keskeny sávon tudok közlekedni, huzamosabb időn keresztül, vagy átesek 1-1 kölykön, macskafarokra lépek, vagy jó hegyes legora, - különösen, ha ezen események gyors egymásutánban követik egymást -

nos, ilyenkor kilátásba helyezem mindazon dolgok kihajítását,- akár ablakon át első felindulásból - amire konkrétan nekem nincs is szükségem.


Nálatok nem ilyesmiről van szó?

A lego természetesen helyettesítve bármi, korodnak megfelelő dologgal?

2010. febr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Anno a lányom nagy gyűjtögetős volt, Tele volt minden fiók mindennel. Asztalán szintén, csak egy darabot ha kidobtam a nagy "rendből" azonnal észrevette. Kompromisszumot kötöttünk. Jó legyen, nem dobok ki semmit, de felporszívózok nálad, de sem az ágy alatt, sem szétdobálva nem akarok látni dolgokat.Állandóan veszekedhettünk volna, tehát én engedtem, viszont betartotta a kérésemet.
2010. febr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a szülők nevelhetetlenek.
2010. febr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Pl. beszélj vele erről. Kérdezd meg, hogy mi bántja őt, miért ilyen feszült, stb. Aztán mondd el, hogy te több szabadságot kérsz, inkább segítesz a takarításban...
2010. febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Szia



Szerintem ne csinálj kupit és akkor nem fog üvöltözni, vagy vedd a fáradtságot és segíts neki, szerintem ő sem jókedvéből csinálja. Én pl. már néha dührohamot kapok attól, hogy állandóan takarítanom kell, nem nagy a lakás és sajnos hamar kupi van benne:-(

2010. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Érdekes dolgokat írtatok..de nálunk olyan nincs h ö ne gyuljon valamihez..kimegyek enni a konyhába..utánam jön.. vagy kiüvölt a szobábol h elpakolok vagy mindent kidob az ablakon...Neki minden baj..de tényleg minden..TÉL van és minden áldott nap a napi 24orábol 18at tárva nyitva az ablak mert ö szellöztet..de nem az ö szobájába vagy náluk..nem persze h hozzánk jön be és itt..Átfagyva megyek haza..elfáradva..erre bemegyek a szobábmba és olyan hideg van mint az utcán...mondom Muter..kicsit összekaphatnád magad...Sztem ennyire nincs büdös..h minusz 10fokra hüsd a szobámat...meg hasonlo dolgok..

hiába szolok neki...annyit mond rá..h mint a cigányputri

..de egy por nincs sehol...ésfull rendvan...NAmind1..nem is érdekel..csak idegesít

2010. febr. 12. 10:15
 8/12 anonim válasza:
Utolsó vagyok, sajnálom mamádat ez már valóban beteges lehet, és valahogy irigylem, mert az ő munkájának ezek szerint vagy látszatja. Én hiába csinálom, valahogy nagyon rendetlenek vagyunk:-)
2010. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

én am is szeretek trehánykodni..nem bírok rendben lenni"tökéletes rendben"..irritál..szarul érzem magam...

És amugy is kell egy kis kupi ugy szoba egy szoba vagy ez a napalli hol ülök:D..már most is pörgött anyám..jött a porszivoval..kizártam..mondom elég!!--->megörülök töled..

azt megsértödött..de ö is bánt ezzel..h nem lehet ugy a holmim ahogy akarom

2010. febr. 12. 11:42
 10/12 anonim ***** válasza:

:) Tiszta Mézga család!

ne izgulj, máshol is ez megy!

Amúgy rendes a csaj?

Akkor nézd el neki ezt a kis szépséghibát

2010. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!