Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a hiba a mosogatásomban?

Mi a hiba a mosogatásomban?

Figyelt kérdés

Nem tizenéves vagyok, és ezek alap dolgok lennének.

Kézi mosogatás, folyó víz alatt. Az áztatós módszert nem szeretem.

Szóval megy a szivacsra szépen a folyékony mosogatószer. A víz hőfokát úgy állítom, hogy még ne égessen. Fogom a tányért, lábast stb. Öblítés tiszta vízzel, majd a szivaccsal alaposan átmegyek rajta. Öblítés, megy a szárító tálcába. És amikor tenném a helyükre, sokszor zsíros a tapintásuk?

Miért?


2022. aug. 14. 16:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen, azonnal bevizezem a szivacsot én is, és tökéletesen lehet így mosogatni, nem túl zsíros edény esetében még akár hideg vízzel is. Mosogatószer márka szinte mindegy.(Nyaralóban tavasszal, ősszel egy mosogatásért nem kapcsoljuk be a bojlert, és pár tányér meg pohár elmosásáshoz nem melegítek vizet lábosban sem.)

Kérdező, talán nem is a zsírt, hanem a mosogatószer maradékát érzed az edényeken. Jó alaposan szoktál öblíteni?

2022. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!