Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Rendeltem egy ipotools mig...

Rendeltem egy ipotools mig 160er-nek becézett hegesztőgépet. ma kiprobáltam, hegesztettem vele kb 10-15 másodpercet és hibátlanul működött. kinyitottam az oldalán az ajtót hogy megnézzem hogy a huzallal minden oké e és ahogy mozgolódtam az -> ?

Figyelt kérdés
asztalnál, valahogy megmozdítottam az ajtaját és lecsapódott és egyszer csak elhalkut. a kijelzője működik kb 2 percig aztán elkezd úgy villogni, hogy 10 másodpercenként villannak egyet a ledek. most nemrég bekapcsoltam hogy hátha a jó isten megsegített de nem. most világít rajta egy olyan led ami mellett egy kis villám jel van, gondolom valami az elektronikában lehet. azt gondolom, hogy ahogy lecsapódott az ajtó, valami csatlakozó vagy valami elmozdult és azért nem jó. szétszedném megnézni, de ha szètszedem akkor ugrik a garancia, szóval inkább megvárom hogy hátha valakivel történt már ilyen és tud nekem valami tanácsot adni.

2022. jún. 30. 20:11
 1/1 anonim válasza:

Elolvasnám a leírást, mit jelent a világító led. Rákeresnék angol, német oldalakon.

Végső esetben garanciális szerviz.

2022. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!