Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miből gondolják, hogy 80...

Miből gondolják, hogy 80 liter vizet használunk el kézi mosogatáskor, ahogy a reklámban van?

Figyelt kérdés
Amelyikben az a mérges kislány szerepel.
2021. aug. 15. 15:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
Lemérték, hogy átlagban mennyi fogy a kézi mosogatásnál.
2021. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Ez sok mindentől függ.
2021. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Az elvégzett kísérlet pontos paramétereit, jellemzőit (hány tányér, hány lábas, mivel szennyezve stb.) nyilván leírták az eredeti kísérletekben, amelyek átlagából ez az érték született. Csak éppen senki nem emlék már arra, hogy hol zs szerepelt a kísérlet pontos leírása. Olyan ez, mint az orvosi laborértékeknél megadott "normál értékek". Ott sem lehet tudni, hogy milyen korcsoport, milyen ivari megoszlás, milyen betegségekkel terhelve...
2021. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Pont most láttam a reklámot.

Aranyos. Pontosan 80 liter vizet spórol meg a mosogatógép, mondják a végén. Na, ilyen kell nekem. 0 vízzel dolgozik a kézi mosogatáshoz képest. Ez az igazi spórolós szerkentyű.

2021. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi lennék, hogy kinek hány mosogatásra elég 80 liter víz.
2021. aug. 15. 19:23
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Na meg arról nem is beszélek, hogy kb. 2x használtam az ECO programot mert az nem mossa el az edényeket.
2021. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
52%

20 liter egy átlag mosogató térfogata és azért illene vizet cserélni, amikor már bebarnult, szóval tányérok, lábosok, tepsik után 40 liter csak a mosogatás.

Utána jön az öblítés, percenként simán kifolyik 10 liter víz a csapon. 4 perc folyamatos öblítés egyáltalán nem hangzik túl soknak.

A legtöbb ember azért nem zacskós levest eszik, ami után el kell lötybölni egy kanalat, meg egy bögrét.

2021. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Majd egyszer megnézem, hogy egy mosogatás alatt mennyi vizet használok el.
2021. aug. 16. 17:08
 9/25 anonim ***** válasza:
59%

Két tálcás mosogatóban egyik oldalom mosis víz, másikon ecetes öblítővíz. Fölé van hajtva a csap, tehát merítéses es folyóvizes öblítés. Félig töltve mindkettő. Ugye mosogatási sorrend nálam: poharakkal kezdem. Mindkét tálcában egyszer cserélem a vizet, ha sok a mosatlan. Végén a lábas a szürkevízzel es folyóvízzel van elmosva.

Mosogatas előtt én mindig kitörlöm a zsírt használt rongyokkal, így azzal keveset kell küszködni.

2021. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

9-es vagyok.

Akkor is max. 50 liter víz, ha sok a mosatlan. Főzés, és étkezés után.

2021. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!