Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Illat párna / illatosító a...

Illat párna / illatosító a ruhák közé? Melyiket?

Figyelt kérdés

Szeretnék valamilyen illatosítót, amit berakhatok a ruhák közé, egyszerűen akármit csinálok, nincs az a jó öblítő vagy friss illata ruháimnak.


Vettem Coccolino párnákat, tök jó illata van, de kétszer kinyitom a szekrényt, és már nem érződik…


2022. aug. 7. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ez a megoldás.

A mosásnál, száradásnál keresd a hibát.

2022. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Eszméletlen poros a lakás is sajnos.

Tiszta szösz-gyösz minden örökké.

Mosógép nem régi, gyakran átmosva, minden használat után takarítva.

Víz is nagyon kemény, sokszor büdös is. Több öblítőt, mosószert kipróbáltam… mennyiségeket is váltogattam. Nem nagyon van már tippem, de ha tudsz ajánlani, szívesen meghallgatom!

2022. aug. 7. 09:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér:

[link]

2022. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy száradnak a ruhák? Úgy értem, jár a levegő, ahol a szárító van, vagy pedig egy csukott ajtajú-ablakú szoba?

Nekem is ez volt a problémám évekig, nekem ilyen poshadt savanyú szaguk volt. Van szárítógépünk, de egyeltalán nem vagyok oda érte, ezért a mosókonyhába, ahol száradnak a ruhák vettünk egy párátlanító gépet (50-60 ezer forint volt kb). Teljesen megoldotta a problémát.

Illetve amit még mostanában észrevettem, hogy a folyékony mosószerektől is büdösek lettek a ruháim. Nem tudom megmondani a miértjét, de mikor kapszulával mosok nincs ilyen gondom.

2022. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A friss illatot nem fogod érezni, mert a reklámokba van csak illata(tenger, virág,tavasz....) amúgy meg ezek lassan bomló vegyszerek, addig érzed amíg bomlanak, igazából csak káros anyagokat tartalmaznak.

Szval erről az illatmá iáról jobb leszokni.

Amúgy is tuti használsz parfümöt, stb. Elég fura mellette az öblítővel keveredett illatod, amit amúgy sem érzel, mert az orr gyorsan elfárad ilyen téren. Ezért otthon sem fogod érezni.

2022. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szekrényt és tartalmát frissíteni kell. Vannak ruhadarabok, amiket nem használsz azokat is évente frissíteni kell mert állót szagú lesz. A frissen mosott ruhák átveszik ezt az állot szagot.
2022. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az öblítő felhő nagyon proli dolog, nekem olyan szegény érzetet kelt, mármint azért mert öblítővel próbálja illatosítani magát.

A mi ruháinknak is van illata, de csak épp annyi, hogy mikor kiveszem a szekrényből beleszagolok, és érzem a friss illatát. De az, hogy valakinek még egy egész napot hordott felső után is öblítő illata legyen, az nagyon egészségtelen.

2022. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!