Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van olyan wc spray ami megszün...

Van olyan wc spray ami megszünteti a szagokat és nem csak összekeveredik vele?

Figyelt kérdés

2015. júl. 7. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

A szagokat megszüntetni a szellőztetés hivatott.

Való igaz, hogy bizonyos szagokat semmiféle illattal nem lehet elfedni...

2015. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Nincs ilyen wc spray. Egy darabig használtunk, de mindig csak büdösebb lett tőle. A legjobb megoldás a szellőztetés.
2015. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Moss le mindent, amit csak tudsz domesztosszal.

Nekem csak ez vált be eddig.

2015. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Oké, lemosok mindent domestossal.

Aztán szárazra törlöm.

És leülök dolgomat végezni.

El nem tudom képzelni, hogy az előzetes domestosos letörlés, hogyan tünteti el wc-zés közben a szarszagot???

2015. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy szórófejes kiürült flakonba tegyél egy fél dl ecetet, abba nyomj egy kevés mosogatószert, ha ezzel mosol le mindent egy kis szellőztetés után az ecetszag is eltűnik, és a szagokat is teljesen eltünteti. Én teszek bele 10 csepp mosóparfümöt is, amit alapból én öblítéshez használok. Ennél jobban semmi nem vált be. A többi tényleg csak elfedi a szagokat, vagy összekeveredik vele. Régen én sem hittem benne, de aztán minden bajom lett a domestostól és társaitól, és elkezdtem ezeket használni. Azóta a tüdőm is rendben van és még jól is jártam, nem csak pénzben, hanem tisztább lett minden-szerintem. Sőt, még gyerekbarát is. :)
2015. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5-ös válaszoló eljárása ecetsav helyett citromsavat használva még szagmentes is...

[link]

2015. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: 6-ossal egyetértek, aki nem szereti az ecetszagot, annak citromsavval is jó.:) Lehet kapni bioboltokban, de internetes zöldboltokban is, nem étkezési célra valót, ami még olcsóbb is. Pl. wc tisztításhoz azt használom. De ha az előző módszeremhez teszel pár kanállal az ecet helyett, ugyanazt éred el.
2015. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!