Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen tisztítószert, illatosí...

Milyen tisztítószert, illatosítót használtok, hogy jó illat legyen a lakásban?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a tiszta lakás illatát, de nekem nem sikerül elérni? Mivel mossak fel, takarítsak, hogy jó illat legyen utána is? Egyedül mosás után lehet érezni az öblítő illatát.
2014. jún. 24. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Az Euro Familyben rátaláltam egy általános tisztítóra: ZUM (ebből is a bordó). Gondoltam, 290-ért kipróbálom, hátha. Felmosni, szekrényeket letörölni jó lesz. Nagyon jó illata van és kiválóan tisztít. Újra fogom venni. A Domestos (zöld) is jó, azt a fürdőben, WC-ben használom. Ambi pur 3mas konnektoros illatosítót használok a lakásban, abból a vaníliásat.

Szerintem a ruhák illata annál intenzívebb lesz, minél jobban átjárja a mosóvíz és az öblítő: tehát nem ajánlatos telerakni a dobot. A mosószer mellé mindig teszek mosószódát is.

2014. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szobába/fürdőbe én Blomus illatosítót használok: [link]

Nagyon jó illatuk van és fél évig elég kb egy üveg.

2014. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Soha nem használok semmilyen illatosítót, max. friss virágot a szobában. A tiszta lakás illatát szeretjük. Öblítő helyett is ecetet használok.

Sokkal zavaróbb, ha a különféle szerek illata keveredik, mintha nem használok semmit.

2014. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem szeretem a mesterkélt illatokat, abszolút nem természetesek és nem tisztaságra utalnak.inkább elfedik vele a .......

semmit sem használok, szellőztetek egyszerűen.

2014. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4.-es. egyetértek. Én még száritott levendulát szoktam használni.
2014. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szivacsra ecetet önteni, kis tálban.. Magába szívja a szagokat. Pár csepp levendula illóolaj is isteni...
2018. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!