Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen benzines fűkaszát vegyek?

Milyen benzines fűkaszát vegyek?

Figyelt kérdés
Kb 500 négyzetméteres területet kéne rendben tartani, évi 3-4 alkalommal. Maximum 30-40 centi magas növényzet. Legfeljebb 70 ezer forintot szánnék rá.

2022. máj. 7. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ menyire értesz hozzá. Hogyha nem gond egy kis barkácsolás vele néha, akkor kinaiba 30 40 ezerért van a demon rq 580. Ha nem értesz hozzá, akkor az oleomac olcsóbb gépei közt nézegess. Ha az arany középutat választod, akkor a tescós sárga gép, vagy a lidlös. A testvérem ugyan erre vette a tescosat 2 éve, még nem volt vele gondja.
2022. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70ért tudsz venni oleo macot. De 500 m2-re bármilyen olcsóbb kínai gép megteszi.
2022. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt néztem most ki.

2022. máj. 7. 16:45
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Nézzél mást. Aminek van valami márkaképviselete meg szervize. Én Güde-t vettem tavaly pont emiatt, kínai, de eddig jó.
2022. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2022. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Olasz fűkaszák már bizonyitottak.Nem a neveket nézegetném, mert alapjában mind kínai az olcsóbb kategóriában,csak a forgalmazók mások.Az olcsó fűkaszákból dömping van,és el is akarják adni.Látogass el 1 kis gépjavítóhoz,ezekből áll a javításra várók 98 % .

Ezek a gépek pont akkor adják meg magukat,amikor legjobban kellene .

Ami fontos,magas legyen a damilfej pörgése,és mennél kisebb legyen a gép súlya .

2022. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!