Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hagyományos benzines fűnyíróva...

Hagyományos benzines fűnyíróval lehet vállalni, telkek nyírását vagy inkább vegyek egy fűkaszát?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Benzines Fűkasza,és Stihl.

Ezzel hepehupás területen is lehet vágni,fák közt,akár derékig érő gazt is...ez a fűnyíróval kínszenvedés ...ha-nem lehetetlen... és ezt ügye állandóan élezni is kell.

A sík,és fa-ritkás és ápolt területen(max30cm fű) egyértelmű a fűnyíró előnye.

Úgyhogy legyen mind2 ,hogy mindenféle területre legyen eszközöd.

2010. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdemes egyáltalán ilyesmivel foglalkozni szabadidőben, vagy nem egy nagy bevételi forrás?
2010. máj. 29. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:

megéri perzse,csak tudj róla,h büntetik,mivel feketemunka (kétlem h bejelentenéd és adóznál utána...)


nekem dolgozik elég közeli ismerősöm ezt elég sokat,óránként 1400-1800ért,havi 200-250ezer simán megvan


mondjuk az ő fűnyirója (ilyen kézbefogós,benzines) 200ezer körül volt tavaly

2010. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fükasza kell komoly,pl Stihl,úgy l6o e.körüli árban.Az simán viszi a nádat és a nagyobb cuccot is.Én kb 3 évvel ezelőtt vettem és jó napon mondjam,azóta se semmi baja,használják.A munkával az a gond,hogy a hirdető újságban már mindenki ezzel akarna foglalkozni,de munka nincs a pénztelenség az akadálya,legalább felénk ez van.
2010. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!