Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen kenyértartót használtok?

Milyen kenyértartót használtok?

Figyelt kérdés
2022. márc. 7. 12:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Zacskóba és szekrénybe. De van ez az asztali lehúzható ajtós doboz, jó az is.
2022. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
A zacskót, amiben adták. Volt ilyen-olyan az évek során, de csak takaríthattam a morzsát belőle, s nálunk általában úgyis csak annyi pékáru van, amennyi 1-3 nap alatt elfogy. Ha nagyobb adag, akkor papírzacskóban, textilben, dobozban kiszárad, nejlonban szottyos lesz, aztán bepenészedik... Ritkán még le szoktam fagyasztani, ha látom, hogy valószínűleg nem fogy el. Néha jó "vésztartaléknak" :)
2022. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen jellegű van:


[link]


Egy 750 g-os kenyér nálunk 3 napig elég, a pékségben kapott speciális papírzacskóban tartom, és még konyharuhával körbetekerem. ÍGy teszem be a tartóba.

2022. márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Neked van esetleg? Képen?
2022. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az idáig érkezett válaszokat! Most tervezek venni, és nem tudok dönteni kenyérzsák, vagy milyen anyagú tartót vegyek. Egyedül élek és fél kilós barna kenyeret szoktam venni, néha zsemlét.Idáig a kenyeremet a vele kapott nylonban tartom. Jó pár napig nincs is gondom vele. Csak szeretném kissé "kulturáltabb" formában tartani.
2022. márc. 7. 14:04
 6/11 anonim ***** válasza:
a nejlon a legrosszabb megoldás! Mert nem tud lélegezni a kenyér, pékáru - és bepenészedik.
2022. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Kivéve, ha a hűtőben tárolod!!
2022. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk a bambusz vált be, igaz nem véletlenül drágább mint a többi.

A kenyér nem szárad ki idő előtt, nem penészedik,...szóval jó.

Keress egy csinos, kisebb méretűt, amit a pulton is tarthatsz, nem fogod megbánni!

2022. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
IKEA fa kenyértartó.
2022. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Bármilyen műanyag vagy akár fémdoboz megteszi, de szerintem a felét tedd a mélyhűtőbe.
2022. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!