Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van egy szep kenyertartom de...

Van egy szep kenyertartom de megromlik benne a kenyer. A tietekben is megromlik?

Figyelt kérdés
2019. szept. 12. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Egy fa Russel Hobbs tartóm van.
2019. szept. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kiveszed a kenyeret a zacskojabol es ugy rakod bele? Nem szarad meg?
2019. szept. 12. 09:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kenyér? Hagyományos? Vagy szeletelt, csomagolt?

Hány nap után romlik meg?

Nem hiszem, hogy a kenyértartó az oka.

2019. szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszem ki. Mikor a szekrényben tartottam, akkor sem vettem ki. Nem szárad meg. De egyébként is 4-5 nap után a csomagolt toast kenyeret is kidobom, a frissen sütöttet csomagoltat meg max. harmadnap. A kenyértartóval nem nő meg egyik kenyér szavatossági ideje sem.
2019. szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez sajnos tenyleg megromlik. 2 ugyanolyan kenyeret vettem az egyiket betettem csomagolastol a kenyertartoba a masikat pedig kint hagytam, es a kintinek semmi baja nem lett a kenyer tartoban levo pedig teljes megpeneszedett.. mar igy jartam regebben is. Csak sajnalom mert ez egy szep uj draga kenyertarto es ugy nez ki semmire nem jo
2019. szept. 12. 12:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem romlik. Ketten vagyunk párommal, így eleve csak kisebb pékárukat veszünk, kenyérből is csak max fél kilót. Ez általában elfogy max. harmadik napra és ez így van jól...
2019. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hét alatt eszem meg fél kiló kenyeret, de sokszor a végét ki kell dobnom, mert kiszárad de ez nem a kenyértartó hibája.
2019. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5: Nem a kenyértartótól romlik meg. A szekrényben is megromlott volna. Lehet, hogy eleve más volt a szavatossági ideje, vagy azt megbontottad és úgy már hamarabb romlik?

De egyébként csomagolt kenyérből is van tartós, ami hónapokig eláll, bontatlanul. Megbontva is elég sokáig bírja. Még nyáron a melegben sem lett nekem penészes.

2019. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a fagyasztóba tartom pék árut és ha kell akkor kiveszem és még melegitek annyit amennyit szeretnék enni ,de most tegnap írta kint van az asztalon zsemle a zacskóba és nem ment tönkre.
2019. szept. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!