Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mai nők miért irtóznak...

A mai nők miért irtóznak ennyire a házimunkától?

Figyelt kérdés

2022. febr. 24. 21:24
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
67%

#29

És te is úgy csináltad, hogy hazaértél a 8 órás műszakból heti 7-ből 6 napon, majd egyedül kiganéztad a házat, mindent megoldottál otthon, szinte egyedül nevelted a gyerekeidet? Emellett volt neked kiterjedt baráti köröd, aktív szociális életed és könyvtárnyi könyv kiolvasására elegendő szabadidőd?

Csak mert nagyjából lehetetlennek tartom, hogy ez így mind, egyszerre jellemezheti bárkinek is az életét. A világon senkinek nincs ennyi ideje, energiája. (Magadról tudom, hogy még nem írtad le, hogy mi volt a helyzet veled házasság és gyerekvállalás terén, ezért érdeklődöm.)

2022. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
87%

Mennyire "ennyire"?

A legtöbb ember nem szeret még otthon is melózni, miután melózott egész nap a munkahelyén. Azért szerintem nem olyan óriási rejtély.

2022. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
97%
Nem maga a házimunka, amitől sokan irtóznak, hanem az, hogy más után takarítsanak. Aki egyedül él, az maga után takarít. Ahol viszont többen vannak, ott alap kellene, hogy legyen, hogy mindenki, a faszit is beleértve, részt vegyen a házimunkában. Amelyik pasi erre nem hajlandó, az kuka. Értelmes nő nem főz, mos, takarít arra, aki a TV-t bámulja, miközben a másik melózik.
2022. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
96%
Én csak attól irtózok, hogy cselédnek legyek nézve csak mert nőnek születtem.
2022. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
68%
29: A mi családunkban nem voltak kiegyensúlyozottabbak a nők régebben, nálunk én vagyok a legkiegyensúlyozottabb.
2022. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
18%
Azért, mert sok esetben nem is értenek hozzá, nem értenek a háztartás szervezéséhez, elúsznak benne. Illetve a tisztaság és a rend megtartására sem figyelnek, erre a gyerekeiket sem tanítják meg, így egy örökös mókuskerék nekik az egész.
2022. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
97%
Én csak más mocskának a feltakarításától irtózok. Legjobb tudomásom szerint mérnök a szakmám, nem bejárónő. És legjobb tudomásom szerint utóbbiért is fizetnek... 💅
2022. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
24%
Nyomjad 💪 En 3 het alatt 4kgnal jarok. Meg kb 3 kell. Az mar lassabb lesz valszeg
2022. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
72%
Ja nemide 🤣
2022. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
51%
Én nem írtózok.
2022. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!