Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mai nők miért irtóznak...

A mai nők miért irtóznak ennyire a házimunkától?

Figyelt kérdés

2022. febr. 24. 21:24
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
77%
30 vagyok, nem tudom az mainak szàmít-e :D, de én nem írtózom, nyílván, ha a másik fél is ugyanúgy kiveszi a takarításból a részét és nem házicselédnek tart, akkor nincs vele semmi bajom :)
2022. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy nézzük sorba:


Egyrészt, az emberek többsége soha nem szerette a háztartás vezetést. Régen is csak kényszer volt.


Én magam férfiként addig szerettem az ilyesmit, amíg otthonülős voltam és mindent 4 fal jelentett. Ma már nem iylen vagyok, sokkal szívesebben húzok el valamerre mint hogy otthon üljek.


Azt is tegyük hozzá, manapság van ezer program, munkalehetőség, hobbi, amivel el lehet lenni.


Plusz alapvetően megváltozott a házimunka. Van robotporszívó, mosogatógép, mosógép, stb.

2022. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
75%

Nem irtózunk, csak személy szerint nincs igényem a minimálison túl rá, főleg nem a szabadidőm árán.


Akinek nem tetszik, hogy nem makulátlan a lakásom, az nyugodtan kinyalhatja minden nap. Meg a lakásomat is.


Nekem elég, ha van tiszta tányérom és ruhám és nem esz meg a kosz. De ezt nem hagyom ingyen élvezni senkinek, mert az én munkám.

2022. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
59%
Takarítónőt fizetni munkahely teremtés, ez sok helyen normális folyamat. Itthon is rengeteg háztartásban an alkalmazott csak feketén, ideje lenne újra kifehéríteni.
2022. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
18%

Nem minden nő irtózik tőle, sőt szerintem a többség nem irtózik.

Amelyik meg irtózik, azt le kell rázni.

2022. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
79%
Én egyébkébt kifejezetten élvezném a házimunkák többségét, de egyetem és munka mellett a hátam közepére sem kívánom. Majd ha valaki eltart és egész nap otthon unatkozhatok, akkor csillogni-villogni fog a lakás minden négyzetcentimétere :D
2022. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
29%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


na ide most szívesen beiratnám a lepontozókat egy körre, mert nyilvánaló, hogy náluk mindig anya takarított és nem látták, hogy másoknál bizony a fizetette alkalmazott, már az átkosban is.

2022. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
84%

18

Én is szívesen beírnám, hogy mennyire szánalmas és toxikus volt, hogy anyám minden nap felmosott, elmosogatott, kimosott MUNKA MELLETT, miközben apám meresztette a picsáját és számlát kért arról is, hogy mennyit költöttünk élelmiszerre.

2022. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
83%
Mert a házimunka szívás.
2022. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
81%
Miért ne irtóznának? Ki az, aki ezt kedvtelésből csinálja, nem azért, mert szükséges? (Spoiler: nagyjából senki.)
2022. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!