Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki fél a vendégektől?

Ki fél a vendégektől?

Figyelt kérdés

Jönnek, és körbepásztáznak. Aztán megjegyzéseket tesznek nyíltan vagy burkoltan. Nekem van min szégyenkezni. Aztán szórakoztatóan kell beszélgetnem velük, mert ez így helyes nem? De közben tök ideg vagyok mit gondolnak rólam, és mennyire csináltam hülyét magamból.

40-es Nő


2022. febr. 24. 01:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk olyan, hogy egy alap rendet, higiéniát csak tart az ember, tehát nem szemétdombon élünk, de nincs is patika tisztaság vagy pláne minimál életérzés két gyerek mellett. Ahol jártam barátoknál dettó ugyanez a helyzet, sőt megkönnyebbültem, hogy van, ahol sokkal rosszabb :) de igazán engem sem érdekelt, nem tartom őket más személyiségnek attól, hogy milyen a lakásuk. Szóval amit lehet, picit helyrerántok, ha nem ad hoc a vendégség, de a többit meg felvállalom. És persze amúgy is csak olyanokat csak hívok át, akiket kedvelek.
2022. febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
90%
Nem jön olyan, akit nem látok szívesen.Nálunk kinti-benti kutya és macska van, így lehetetlen tökéletes tisztaságot tartani, többórás takarítással sem (elég, ha a kutya megrázza magát és ennyi volt).Betoppanó vendégek nincsenek nálunk
2022. febr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Egy szemétdomb a lakás. Ha valaki időben szól,hogy jön, nagy duzzogva sikerül minimális rendet csinálni. Aztán visszatér a búbánat. Honnan veszitek ti az energiát? Vagy miez felelősség?
2022. febr. 24. 14:17
 14/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha ennyire szégyelled, valószínűleg te sem érzed jól magad ilyen körülmények között. Pl. depressziósan az ember hajlamos hanyagolni ezeket, aztán meg utálja az otthonát, amitől még rosszabb kedve lesz. A környezetünk visszahat ránk. El kell fogadni, hogy vannak dolgok, amiket akkor is meg kell rendszeresen csinálni, ha unalmas és nincs kedved hozzá. Pl. mint a fogmosás vagy számlabefizetés. Ennek "csak" neki kell látni és sarokról sarokra menni, rámolgatni, pucolni, amihez épp még leginkább ihleted van. Utána pedig majd jobban ügyelni arra, hogy ne harapózzon el ennyire és akkor csak naponta pár percet fog elvenni. Viszont hidd el, több energiád is lesz és kevésbé leszel lehangolt, jobban tudsz figyelni is mondjuk ha otthon dolgozol vagy tanulsz, ha büszke vagy a tágabb környezetedre is, és rend és tisztaság vesz körül.
2022. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!