Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki fél a vendégektől?

Ki fél a vendégektől?

Figyelt kérdés

Jönnek, és körbepásztáznak. Aztán megjegyzéseket tesznek nyíltan vagy burkoltan. Nekem van min szégyenkezni. Aztán szórakoztatóan kell beszélgetnem velük, mert ez így helyes nem? De közben tök ideg vagyok mit gondolnak rólam, és mennyire csináltam hülyét magamból.

40-es Nő


2022. febr. 24. 01:05
1 2
 1/14 Isti22 ***** válasza:
67%

:D


Hát igen, ez egy ilyen műfaj. Én nem is engedek be senkit a lakásba, ha lehet, mert olyan érzés, mintha megerőszakolnának, hiszen ez a legintimebb terem. A szeretteimet persze szívesen látom.

2022. febr. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

szerencsére a családban én vagyok a csóró..ha bármelyik rokon jön,(mostanában nem) abból csak baj van. Bátran kritizálják a kertet, az autót, a házat meg úgy mindent..


Aztán elmennek, mi a feleségemmel jókat derülünk.


A legjobb az, hogy van aki kiakad a bidén, van aki nem tudja mi az...

2022. febr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Én sem szeretem őket. Két nap takarítás kellene, hogy kinézzen a lakás vhogy, mert csak a porszívózás, portörlés, mosdó, vécé, ami alap, az nem elég. Volt aki megnézte, hogy az ajtófélfa poros - e, meg a mosógép oldala!!
2022. febr. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
De miért teszel úgy, mintha kötelező lenne vendégeket hívni? Ha félsz és szégyenkezel, ne hívj át senkit.
2022. febr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem egészen értem a dolgot, nálunk a vendégek nem járják végig a lakást, és nem tartanak tisztasági szemlét, ennél kulturáltabb emberek.

Másrészt meg a lakás nálam olyan, hogy meg teljesen váratlan vendég esetén sincs probléma, 10 perc alatt rendbe tudom tenni, amit még kell.

2022. febr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Csak a barátaimat látom vendégül, őket meg pont nem érdekli, hogy milyen kupi van nálam. Cserébe engem se érdekel, hogy náluk mi van :-)
2022. febr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Na, ezért nem hívom anyósomat vendégségbe... A barátaim meg szeretnek itt lenni.
2022. febr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem keress fel egy pszichológust, aki tud segíteni a problémán.
2022. febr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Csak olyat hívok vendégségbe, akivel jól érzem magamat. Meg persze mellette a lakást is igyekszem rendbentartani.
2022. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Vasárnapi ebéd, három család az étkezőasztal körül..

Mindenki csipeget, dícsérik az ételt, többen megszomjaznak, diétés kólát kérnek..kitöltöm, az anyósom hunyorogva nézi a címkét,majd nagy arccal megkérdezi: - ti is ezt a szart isszátok? hangulat lefagyott...


A jó az egészben, hogy anyósommal közölhettem, többé ide ne jöjjön..

2022. febr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!