Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az új mosógép nagyon koptatja...

Az új mosógép nagyon koptatja a ruhákat, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Kb. annyit kopik a ruha ebben a gépben 3-4 mosással, mint a másikban mondjuk 2 vagy 3 év alatt. Fakítja és koptatja az anyagot, bolyhosodik, megy tönkre, elhasználódik. Tudom, mert kb. mindegyik előtte is megvolt... Szóval a gép az oka. Mondjuk akármilyen régi, beszáradt, akár vérfoltot is kiszed sima mosással, de ezáltal a ruha is tönkremegy.


Sajnos beletörődtem, hogy dobhatom el kb. Egy sima pamut pizsamát 2 mosással kivégzett, bolyhosított, megkoptat mindent... Nem mosok nagy hőfokon, sima pamut program.

Mit lehet tenni? Vegyek gyakrabban ruhákat? Most már direkt nagyon olcsó, sima dolgokat veszek, hogy azokat nem sajnálom annyira kidobni egy-két hónap után. Farmert olyan szinten tönkre vágott, kifakított, bolyhosított, hogy dobhattam el, kb. 3-szor lett kimosva...


Lehet mondani, hogy hiszit, de tényleg tönkretett kb. minden ruhámat. Annyit vettem észre, hogy nagyon kevés vízben mos, kb. éppen csak az anyag vizes és semmi több, mert ilyen környezettakarékos, csúcs szuper. De tényleg, kinyitottam, azt hittem tele lesz vízzel és semmi plusz víz nem volt benne se soknál, se kevésnél, csak ami éppen benedvesíti a ruhát.


A típusa: [link]


2021. nov. 16. 14:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nincs ott semmi, kifejezetten bugyikímélő dobja van. RTFM...
2021. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!