Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan távolítsam el a füst...

Hogyan távolítsam el a füst szagot a lakásból?

Figyelt kérdés
Sikerült odaégetnem a kaját de még az edény is ment a kukába. Két napon is este 2-3órán át szellőztettem,kitakarítottam. Letöröltem MINDENT az ablakot,ajtókat is. Mindent a szekrényből elkezdtem átmosni,ami olyan azt lefújtam textil frissítő sprayvel. (függöny,kárpit,ágynemű egy része). Szagsemlegesítő sprayt is vettem amit a levegőbe kell fújni. Azt hittem jó munkát végeztem, majd következő este hazajöttem és ugyanaz a bűz fogadott, a ruhák konkrétan füst szagúra száradnak de akármit szagolok meg minden illatos… a páraelszívó bűzölög hiába szereltem szét valahogy annyira belülről jön a szag,hogy hiába ment 1órán keresztül még mindig büdös. :( De amiatt a ruhák nem kellene büdösek legyenek… nem értem honnan jön a szag de már kedvem sincs hazajönni. Nem tudom mit kellene még megtakarítsak vagy mit vegyek,hogy eltűnjön a szag. Elég kicsi lakásról van szó, viszont nagy a belmagasság. Ötletek? :(

2021. nov. 4. 05:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
pedig a falakról érzed. Végig bevonta vékony rétegben a kátrány.
2021. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!