Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Dyson porszívó ha töltőn van...

Dyson porszívó ha töltőn van nem megy?

Figyelt kérdés
Van egy Dyson V8 porszívóm , ami ha be van dugva töltőre nem működik, hiába nyomom a gombot. Ha lehúzom akkor igen? Ez normális?
2021. okt. 5. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Töltés közben nem tudod használni.
2021. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szuper, amúgy nem is akartam amúgy, csak megijedtem hogy valami hibát jelez.
2021. okt. 5. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nem lesz! :)

Ugye, hogy a világ legjobb porszívója? :)

2021. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy belepofàtlankodok, jó porszívó amúgy? Felveszi a versenyt egy sima nagyporszívóval?
2021. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szeretem, pár hete vettem 😊
2021. okt. 5. 21:05
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem van Kärcher nagyporszívóm, azt is szeretem, de nekem ez jobban bejön. Kisgyerek, kutya mellé nagyon ideális praktikus, szerintem jól szív nagyon, nekem gyors porszívózásra szuper. Nagyobb takarításra előveszem a bedugósat kb heti 1x.

Volt előtte egy kb 50 ezres Electrolux állóporszívóm , na hát ahhoz képest pláne egy álom 👌

2021. okt. 5. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fú köszi. :) Pont ezen filózok most, a V8-ból is az állatszőrfejeset néztem ki, meg Electrolux a másik amit néztem, a Pure q9-ből is van egy állatos verzió, nem tudok dönteni a kettő közt. :) De akkor ezek szerint ez jobb lehet. :)
2021. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dyson v8 animal van nekünk, van két nyuszink is és ilyen feltételek mellett teljesen kiváltotta a hagyományos porszívót.


Drágának drága, de nekem megérte, mert ezt csak egy pillanat előkapni és kevesebb helyet is foglal, míg a másikat egyik konnektorból a másikba kellett dugni, hogy mindenhol ki tudjak porszívózni.

2021. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!