Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyiket szeretitek a legjobba...

Melyiket szeretitek a legjobban, és melyiket a legkevésbé?

Figyelt kérdés
Legelöl, amelyiket a legjobban, legvégén, amit a legkevésbé szerettek.

2021. aug. 28. 14:24
A kérdező szavazást indított:
Felseprés - felmosás - porszívózás.
Felseprés - porszívózás - felmosás.
Felmosás - felseprés - porszívózás.
Felmosás - porszívózás - felseprés.
Porszívózás - felseprés - felmosás.
Porszívózás - felmosás - felseprés.
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem szeretem.

Különösen nem jobban, vagy kevésbé, de mivel muszáj takarítani, hát megteszem.

Felseperni a teraszon kívül nem szoktam, mert mindent porszívózok és nem célom felverni a port.

A házimunkák közül a vasalást utálom, viszont főzni kifejezetten szeretek. A többi dolog a kettő között van.

2021. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felmosást utálom, mert előtte el kellene pakolni, utána várni kellene, de úgyis valaki átgyalogol rajta, plusz a derekam sem szereti emelgetni a vödröt, meg a sarkokba úgyse megy be. Lustaságból inkább csak fel szoktam törölni pl. Domestos törlőkendővel. Felseperni meg csak olyasmit szoktam, amihez nem éri meg elővenni a porszívót. Mondjuk nálunk olyan nagy kosz nem képződik, mert kert, háziállat nincs és nem megyünk be cipővel.
2021. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiket utálom. Sepregetés nincs, csak az udvaron, azt a férjem végzi. Felmosást, porszívózást pedig a takarítónő és a robotok.
2021. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen gyűlölök porszívózni. Ezért nincs már szőnyeg a lakásban. Hetente seprés-felmosás kombóval takarítok, az teljesen hatásos így szőnyeg nélkül. Igazaból nem is hianyzik a szőnyeg sem látványra sem kényelmi szempontból. Azt hittem ritka vagyok ezzel, de nemrég megtudtam, hogy sokan csinálják ezt.
2021. aug. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Nekünk sincs szőnyegünk, csak 1-1 pici a hálószobában. És meglepő, de nekem se hiányzik. A robotporszívó/felmosó is jobban megy szőnyeg nélkül, és a takarítás is könnyebb, nincs annyi por se. #3 voltam.
2021. aug. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szeretek felmosni,porszívózni.Sepregetni kevésbé.
2021. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!