Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran cserélitek a...

Milyen gyakran cserélitek a porszívóban a porzsákot?

Figyelt kérdés
Direkt olyan zsákot vettem, ami kisállattartóknak van, szénszűrős állítólag, meg a porszívóban is van HEPA-szűrő, mégis jóval hamarabb kezd el büdös levegőt fújni, minthogy megtelne a porzsák. Legalábbis eddig még sosem sikerült kivárni, amíg a porszívón jelez a műszer, hogy tele a porzsák. Ti megvárjátok? Vagy hamarabb cseréltek?
2021. szept. 25. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Eleve nem veszek porzsakos porszivot...
2021. szept. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
MAr vagy 6 eve porzsak nelkuli+robot van. Elavult a porzsakos,szerintem csereld.
2021. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A porzsákon kívül szokott lenni még egy szűrőbetét is. Lehet hogy ez telítődött fel. Azt is ki kell porolni, mosni. Utána szárazon visszatenni.

Én néha aromaolajat is csepegtetek rá, akkor illatosít is.

Ha büdös a porzsák persze cseréld ki. De sztem a szűrőbetét lesz a ludas. Csekkold le.

2021. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Vadiúj a porszívó, másfél hónapja vettük. Ennyi idő alatt kellhet tisztítani a szűrőbetétet?

Ez az aromaolaj jó ötlet.

2021. szept. 28. 23:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Megmondon őszintén nem tudom mi az a hepa. Az anyagát nevezik így ugye? De en nem cserélem azt a betétet ami nekem van hanem mosom es szarítom. Ilyen műnyagból van mint a szivacssúroló.. na és ezt kb minden komplett lakasporszívózas után kimosom mert igencsak hatékonyságnövelő. Hamar szárad. :)
2021. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5ös vagyok megnéztem már tudom melyik a hepa, ilyenem is volt, ilyen a kracher porszívómban volt ezt anno én kiporoltam a nagykukánkba. Veregettem a kuka belső falához es keféltem is puha kefével és ez elég volt. De tartok tőle hogy a büdöset ez nem állítja meg. Azert próbáld ki.
2021. szept. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor van csak büdös, amikor már viszonylag tele van a porzsák, csak emiatt sosem hagyom annyira megtelni, hogy pirosra ugorjon a kijelzője. Arra voltam kíváncsi, van-e olyan, aki tényleg csak akkor cserél, amikor már a porszívó műszere szerint is tele van a porzsák, vagy más is inkább érzésre cserélni (szag is van, gyengül is a szívóerő). Simán el tudom képzelni, hogy a porszívóknál valami steril porral tesztelik a porzsák telítettségét, nem igazi kosszal.
2021. szept. 28. 23:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen igen érzésre szoktam én is. Nem vacakolok a zsákkal nem kerül olyan sokba. Ha nagyon bőgne a porszívó vagy bűzt eregete, biza kidobnám félig telten is.

Kapaszkodj meg, én lattam olyat is, hogy a porszívót dobta ki mert oly primkó volt, hogy nem tudta hogy zsákot kell cserélni "eeeromlott, nem szív" meg a hatékonyság állító gomb is "elromlott"... XD

2021. szept. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagy az Isten állatkertje. :D

Én sem a porzsákot sajnálom, csak egyszer már kíváncsi lennék, milyen a piros kijelző. De azt hiszem, ezután sem fogom kivárni. :) A szűrő biztosan rendben van, mert porzsákcsere után megint teljesen szagtalan a kifújt levegő.

2021. szept. 29. 00:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Jajj az szuper! ":) Akkor minden jót neked es az állatkáknak!
2021. szept. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!