Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » W5 vízkőoldó tablettát használ...

W5 vízkőoldó tablettát használtam kávégépbe, de még az ötödik átfőzés után sem tiszta a víz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Összetevőnek szerves és szervetlen savak, plusz segédanyagokat ír. Még főzzem át vagy tízszer vagy kuka vagy lehet már kávét főzni vele? Ti meginnátok? Van valami tapasztalat ezzel a termékkel? Semmit nem találok sehol? Visszahívott termék? (Kaptam vagy fél éve ajándékba)

Már bánom, hogy nem ecetet használtam 😔. Nem akarok mérgezést vagy bármi kárt az egészségben okozni emiatt.



2021. szept. 21. 08:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Óbakker. Szét kell szedni és a kazánban levő csövet kicserélni, vagy csak azt kitakarítani.


Az ecet pont, hogy szétmarja az aluminiumot...

2021. szept. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sőt, szét se kell szedni, csak levenni a kupakot és az alatta levő felfordított U alakú csövet kiszedni, kitakarítani, kicserélni. Filléres darab.
2021. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!