Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ajanlanátok vízkőoldót csempére?

Ajanlanátok vízkőoldót csempére?

Figyelt kérdés
2021. júl. 3. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire régi és vastag szennyeződés...??


Nekem az aldi-ban kapható Tandil "Badreiniger" (fürdőszobai tisztító) tökéletesen bevált. De mondjuk nem többéves koszos vízkő van nálunk....

2021. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok egy "mindenre ecetet!" fan, de pont erre a 20%-os ecet tökéletes.
2021. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Barmelyik haztartasi boltban kapsz vagy 30 fele vizkooldot. Mind jo. Én pl e eteset hasznalaok, az levisz mindent.
2021. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3: de az erős vízkőoldó (sósavas, v. hangyasavas) a fugát is ki fogja oldani a csempe közül....


Azok az erős cuccok wc-hez és egyéb hasonló dolgokhoz valók.

2021. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs ez a dolog kissé eltúlozva ? Normál lakásban aligha keletkezik olyan vízkőréteg, amit sokkal egyszerűbben ne lehetne kezelni. Én a zuhanyfülke falairól minden alkalommal lehúzom a víz maradványait gumis lehúzóval és felitatom a maradékot háztartási törlőkendővel. 20%-os ecet nem is kell igazán az oldalfalakra, csak a fülkeajtó és fém váz alsó elemeire, ahol 2-4 hetente már felfedezhető a vízkő.
2021. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bulsan (Netről tudsz rendelni, ipari szanitertisztító/vízkőoldó).
2021. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben,az ecetet megpróbálom!
2021. júl. 3. 22:32
 8/8 A kérdező kommentje:
1.nem túl vastag!Szemet is mereszteni kell,hogy észrevegyem!(Világos színű csempe!)
2021. júl. 3. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!