Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Panellakásban hogyan előzhetem...

Panellakásban hogyan előzhetem meg, hogy idejöjjenek a csótányok?

Figyelt kérdés
fóbiás vagyok. 2 éve panelban élek, még nem találkoztam vele, szerencsére. a szemeteseket is folyamatosan ürítik, és kifertőtlenített tárolóba teszik vissza a kukát. illetve minden reggel hallom a slagokat, gondolom ez az. viszont tegnap voltam pár utcával arrébb egy panelban, ahol nappal 3 csótánnyal is találkoztam (vajon ott akkor hány csótány lehet? főleg éjjel!). most meg olvasgatok, hogy ahol egy van, ott lehet akár 500 is. rémálmaim vannak erről. miket tegyek meg önmagam megnyugtatásáért, hogy ide SOHA ne jöjjön be egy se?
2010. aug. 28. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

én 2 éve lakok panelban de még nem találkztam,de szoktak jönni irtani vagy legalábbis igy fújkálnak vmit,de nem kötelező kérni.

2010. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én a pincéből szoktam érezni valami nagyon büdöset rendszeresen, szóval tuti az az, de lakásban is kellene? ha nem láttam egyet se akkor hülyének néznének ha kihívnám őket? csak a biztonság kedvéért. az megelőzésre is jó?
2010. aug. 28. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Szüleim 29 éve laknak lakótelepi lakásban (nem panel, hanem alagútzsalus ház). Azon felül, hogy rendben és tisztán tartották és tartják most is a lakást, semmit se csinálnak és még sose láttam csótányt. Igaz a házban sem, mert szerencsére a lakóközösség többsége rendszerető (24 évig én is ott laktam).
2010. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ird ki a bejárati ajtódra,hogy:"Csótányoknak belépni tilos!"

De ha nem találkoztál még eggyel sem a lakásodban kár igy agyonaggódni magad emiatt...,amjd ha egyet látsz szaladgálni,nah akkor kezdj aggódni!!

2010. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A csótány azon kevés élőlények egyike, ami a nukleáris csapást is túléli, így ha egyszer netán megjelenik, neked kell elmenned, ha nem akarsz velük együttélni.
2010. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!