Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Munkalap választásakor mire...

Munkalap választásakor mire figyeljek (még)? Milyen színű/anyagú az, amivel meggyűlik a bajotok?

Figyelt kérdés
3 db munkalapra sikerült redukálnom a több 100 mintát amit kaptam (mind préselt fa különböző bevonatokkal 2 fényes és 1 matt maradt "játékban") és most már nem tudom mi alapján fogok dönteni... Gondoltam akkor nézzük meg a praktikum, a takaríthatóság szempontjából. Köszönöm!
2021. júl. 16. 13:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Későbbi generáció részére, a 2-es 7-esnek sajnos igaza volt! Nagyon szép a fényes, de nagyon munkaigényes. Én is azt gondoltam badarság, hogy majd persze ujjlenyomat meglátszik. De meg ám! Ha kicsit is zsírosabb egy bőr és ennyi elég. Azon kívül tényleg egy poharat leteszel, vagy valami kifröccsen, eltörlöd és ezután még vagy kétszer és teljesen szárazra kell törölni, hogy ne látszódjanak a csíkok!😅
2021. okt. 27. 10:39
 12/12 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem, hogy ehhez nyilván az is hozzájárul, ha napfényes a konyha. Talán egy sötétebb helyiségben annyira nem feltűnő.

Nem baj, így azt gondolom -nézzük mindennek a jó oldalát- jobban odafigyelek majd a rendszeres takarításra. Eddig legalábbis ez a tapasztalat.🙂

2021. okt. 27. 10:42
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!