Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosógép mind3 rekeszébe...

A mosógép mind3 rekeszébe kell rakni mosóport?

Figyelt kérdés

Az egyikbe az oblito megy. Azon kívül van még 2 rekesz, egyik az előmosás másik nem tudom.

Ismerős azt mondta ő csak az egyikbe rak mosószert a nagyobb rekeszbe, most a neten azt olvastam mindkettőbe kell.


2021. júl. 12. 12:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#20,

véletlenül nem tévedsz? Ha a legelején a dobba engedi az öblítő (illatosító) folyadékot is, akkor az első öblítésnél ki is engedi. Ilyen lehetetlenséget a gyártó aligha csinál. Jobban olvasd el a használati útmutatót. Az öblítőtartályba én is beleöntöm már a mosás megkezdése előtt, de csak a végén engedi bele az illatosítót, párszor megfordítja a dobot, kiengedi a vizet aztán centrifugál.

2021. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Samsung és sajnos nekem is ezzel kezdi, hogy kimossa az öblítőt.
2021. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
És a ruhák illatosak lesznek, ha kimosott?
2021. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
igen, az illat az megvan
2021. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én úgy oldom meg, hogy nem töltöm bele az elején, hanem, ha odaér a program. Persze olyan is van, hogy nem tudom figyelni és lejár, akkor öblítő programot indítok el.
2021. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
#20 az elmúlt 10 évben 4 felültöltős mosógépet vettem a szűkebb családban, igaz nem a legolcsóbbakból választva. Érdekes módon mindegyik csak a megfelelő rekeszből ürítette ki az anyagot. Biztos 4-ből 4-szer volt szerencsém...
2021. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"igaz nem a legolcsóbbakból választva"

lehet ez a trükk ;) amúgy fogalmam sincs milyen árkategória az amit most használok, mert albérlet. anyáméktól meg nem kérdeztem meg mennyi volt az övéké.

2021. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért engedi bele az öblítőt mert túltöltitek, a max szint fölé.

Egyik mosógépnek sem szabad beengedni az elején az öblítőt.

2021. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
#28 én ultrakoncentrált öblítőt használok, pumpás flakonban van, 4 pumpányit használok 1 mosáshoz (ennyit ír a flakonon). és így is kimossa
2021. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!