Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért lehet az, hogy a mosógép...

Miért lehet az, hogy a mosógép azon rekeszében, ahova a mosószert + öblítőt kell önteni, az öblítő nem ürül ki?

Figyelt kérdés
Inkább, mintha higulna, és víz kerülne be oda... Ez mitől lehet? Próbáljam a vizet kiszedni szivaccsal? Magát a kihúzót nem tudom kiszedni...

2015. jan. 26. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
mert az egy "tálkába" töltöd és az a tálkát nyomja fel vízzel a gép ha öblítés szakaszhoz ért így akkor kerül be amikor kell
2015. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Időnként ki kell tisztítani a tartályt. Vedd ki a mosógépből, és áztasd be lavórba ecetes vízbe, az kioldja belőle a trutyit.
2015. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahaa!! Nagyon köszönöm mindkettőtöknek! tuti ki lehet szedni az elejét? Mert picit már próbáltam, csak nem mertem nagyon....
2015. jan. 26. 23:54
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Bedugult a sűrű öblítőtől, időnként ki kell csutakolni. Egészen biztosan kiszedhető a rekesz, bátran ránts rajta egyet, biztonsági okból akad egy kicsit.
2015. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sikerült!! Köszönöm!!

benéztem mögé, a lyukba, ahonnan kiszedtem, ott is elég száradt-öblítős volt. Azt is bátran kipucolhatom? Van valami, amire figyelnem kell?

2015. jan. 27. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodtan sikáld ki mögötte is, biztos penészes is már. Nem baj, ha belefolyik a víz, majd kiöblögeti magából a következő mosásnál. Ha elöltöltős a gép, a gumitömítés redőit is takarítsd ki, ha már úgyis nekiállsz :)
2015. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom. ki pontozgatott le, én mindenkinek pluszt adtam.

Köszönöm szépen, ma már rendesen mosott a kis gép!

2015. jan. 28. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!