Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosószert és öblítőt...

Milyen mosószert és öblítőt használtok?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos nektek a ruhák illata? Én általában fehér/sensitive öblítőket használok, amitől nincs illata a ruháknak (ami engem nem zavar), másoknál pedig néha szó szerint öblítőillat felhőt érzek.
2021. jún. 1. 05:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Utálom a mesterséges illatokat. Tandillal mosok és ecettel öblítek.
2021. jún. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Coccolino sensitive-et használok, hogy ne érezzék meg az illatomról, ha felszállok a villamosra.
2021. jún. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
DM sajátmárkás mosószert használok. Fehér ruhákhoz mosóport, színesekhez folyékonyat. Öblítőt nem használok, a ruháknak száradás végére nincs semmilyen illata. Engem is zavar az illatfelhő, ha mégis szükségét érzem, parfümöt használok.
2021. jún. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Rózsaszín coccolino. Én a sensitve babás illatoktól hányok
2021. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Semmilyen öblítőt nem használok, mosószert amit éppen kapok jó áron, nem ragaszkodom márkához.
2021. jún. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Perwoll mosószer és Lenor vagy Silan öblítő. Nincs különösebb márkahűségem, csak ezeket ismerem, és általában ezeket találom meg jó árban. Nekem fontos az illata, bár keveset használok, így száradás után csak közelről beleszagolva érződik.
2021. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Greenbiotic mosógél + egy-két csepp mosóparfüm, nem szeretem a túl erős és/vagy mű szagokat. Az viszont tetszik, ha az arcomhoz emelve és közelről beleszagolva van egy nagyon enyhe illata.


Amúgy miért lett minden válasz lepontozva eddig? :D

2021. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 🙂

Én nem pontoztam le senkit, nekem mindenki válasza egy vélemény és egy álláspont. De ahogy látom, az öblítőimádók fanklubja állhat a lepontozások mögött.

2021. jún. 1. 15:14
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

#8

Én mindenkit felpontoztam, azt is aki "normál" öblítőt írt pedig én utálom az öblítőket - ettől még az illető a kérdésre adott egy releváns választ. :D



Valamiért a mosószer/öblítős kérdések iszonyatos indulatokat tudnak generálni, de nem értem hogy miért. Mindenki mosson amivel jónak látja.

2021. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

9: gondolom, azért generál iszonyat indulatokat, mert az öblítőimádók fanklubja személyes sértésnek veszi, ha valaki büdösnek tartja. :-)

Egyetértünk, mosson mindenki azzal, amit megfelelőenk tart, beválik.

Én például boldogult lánykoromban kézzel mostam a magam varrta kényes ruhákat, aztán lett két gyerekem, egy kutyám és egy terepen dolgozó férjem, és azt a kajafolt/fűfolt/sár/mindenféle rettenet-mennyiséget, amelyet hetente többször ki kell takarítani a göncökből, mossa kézzel, akinek két anyja van. Strapabíró mosógép, megfelelő programok és hatékony mosószerek. Az illat az utolsó utáni szempont. :-)

2021. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!