Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosószert öblítőt...

Milyen mosószert öblítőt használtok?

Figyelt kérdés

Hatalmas a kínálat a boltokban, kíváncsi lennék kinek mi vált be.

Ecet és mosódiós variánsok nem jöttek be, sajnos.


2020. jan. 25. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Aldi folyékony finommosószerek és ugyaninnen a. Tandil öblítő.
2020. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerb Ariel folyékony mosószer a szabadkai piacról + vagy lidl-s,vagy aldi-s öblítő,--mikor melyik az akciós.
2020. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Az ecet miért nem jött be? Hogyan használtad?
2020. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Ami épp olcsó.
2020. jan. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sok féle módszerrel hasznàltam az ecetet, a végeredmény mindig ugyanaz lett: durva tapintású büdös ruhák.
2020. jan. 26. 09:44
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

Mégis mi volt az a nagyon sokféle módszer?

Összvissz egyféleképp lehet használni. Az öblítő helyett 2 evőkanál 20%-os ecet kell. Sehova máshova, sehogy máshogy.

A "durva" érzet pedig semmi más, csak a tiszta, száraz ruha. Ecet nélkül is ilyen lenne. A pihepuházás azért van mert az öblítőszerrel gyakorlatilag összekoszolod, egy vékony viaszos réteget viszel bele a tiszta ruhába. És pont ezért lesz olyan vacak az öblítőszerrel is megöblítőzött törülköző.

2020. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Ariel 3in1 párnácska, öblítő pedig leginkább coccolino. Ritkábban lenor. Az illat változó, még keresem az ideálist.
2020. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

# 6/


Így van! :) Ment is rá a zöld. :)


Frottírtörölközőnél pont ezért egyáltalán nem használok öblítőt. Mert drasztikusan rontja a nedvszívótulajdonságát. Én kifejezetten szeretem, hogy olyan jó dörzsis lesz. De már az első alapos törölközés után visszapuhul - viszont nincs benne a fölösleges "viaszozás", ami ugye vegyszer.

Minimális mennyiségű öblítőt használok a ruháim mosásánál, kb. negyedannyit, mint ami rá van írva az adagolásnál.

2020. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
Semennyi nem kellene, csak a mosószermaradvány semlegesítésére az ecet. Pamutnál végképp baromság, műszálasnál azért a szikrázást tényleg lefogja. Oda használnám is, ha nem lenne az összesnek valami rohadt büdös vegyszerműanyag-szaga amitől hányingert kapok.
2020. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
72%
Kapszulából használtam már persilt, az nem jött be, ennek oka az volt, hogy az illata sem tetszett, illetve nehezen is olvadt, rengetegszer találtam maradványokat nyálkássá ázva és a dob előtti kör gumira, vagy éppen a ruhákra ragadva. Viszont a tomi, a coccolino, az ariel és a Lenor is bejött, nekem a folyékony és a por állagú mosószer nem annyira vált be, mivel nem látok, nehéz számomra az adagolása. Öblítőkből coccolinoból a kedvencem a fehér és a kék illetve az ezüst kupakos, Silanból a sensitive, a fresh sky. A sensitive fehér színű, a fresh sky az kék, de a sárga morning sun is jöhet, illetve szerettem az arany színű soft and oilt is, de azt már sajna nem találok. Coccolinoból a sárga, a zöld és a rózsaszín egyáltalán nem jött be. Lenorból szeretem a kéket, a fehéret, abból sem jött be a sárga, de most az új fresh air effect a sláger, illetve a gold orchid, és annak újított változata a vanilla gold orchid. Coccolinoból és lenorból használtam már parfüm gyöngyöket is. Tisztában vagyok vele, hogy esetlegesen károsíthatom a ruhák minőségét, illetve van, akinek a bőre sem bírja ezeket, vagy éppen a mosógépe, de nekünk még semmi ilyesmi problémánk nem volt, és a látásom hiánya miatt kiemelt jelentősséggel bírnak a mindennapi életemben az illatok. Remélem, hogy egy hasonló illat mániásnak segíthettem!
2023. okt. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!