Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lehet valamit tenni, hogy ne...

Lehet valamit tenni, hogy ne legyen tele a lakás hajszálakkal?

Figyelt kérdés

Nekem hosszú, derékig érő hajam van, a páromnak rövidre nyírt. Mindkettőnk hajszálaival tele a lakás, akármit csinálunk. Összeporszívózunk, maximum 1-2 napig néz ki jól, utána mindenhol ott a haj. A padlón, a ruhákon, a bútorokon.

Én már csak befonva hordom emiatt, segít is valamennyit, de továbbra is fel-felbukkan a hajam olyan helyeken, ahol nem kéne neki.


Ez ellen lehet tenni bármit, vagy csak együtt lehet élni vele és naponta porszívózni, bútort takarítani?


2021. márc. 22. 13:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Fogyasszatok több vitamint.
2021. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Nincs vitaminhiányunk, sok vitamint fogyasztunk. Nem is hullik a hajunk a szó kóros értelmében, viszont természetes jelenség x hajszál "távozása".

A kérdés a lehullott hajszálak elleni megoldásról szólt, nem a hajhullásról. :)

2021. márc. 22. 13:52
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Két megoldás van, vagy nem hullajtjátok le, vagy rendszeresen feltakarítjátok.
2021. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
75%
0-s gép megoldja a problémát. Hülye kérdésre hülye válasz.
2021. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Miért lenne hülye kérdés?
2021. márc. 22. 14:24
 6/22 anonim ***** válasza:
26%

4

miért lenne hülye válasz?

2021. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
Robotporszívó, ha belefér a keretbe és a rosszindulatú válaszolók figyelmen kívül hagyása.
2021. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

Ha a pasidnak rövidre nyírt haja van, akkor csak a te hajszálaid vannak mindenhol.

Nyírasd le, vagy használjál hajhullás elleni szereket.

2021. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt ne várd, hogy hetekig egy hajszál se legyen sehol. Hosszú hajnak ez a vele járója, ahogy te magad is írod, természetes.

Nem tudsz tenni mást, mint hogy gyakrabban, akár minden nap felporszívózol. A robot porszívót én nem ajánlanám ebben az esetben, mivel az feltekeri a hajat és sokkal több idő, még azt lepucolod, mintha elővennéd a porszívót és átmennél vele a lakáson.

2021. márc. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#8

Direkt írtam a kérdésben, hogy MINDKETTŐNK haja.


Szomorú, hogy kb. 2 ember bírt releváns választ adni...

2021. márc. 23. 08:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!