Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » WC tisztításával kapcsolatban?

WC tisztításával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Néztem ilyen videókat:

https://www.youtube.com/watch?v=VfDoGQ6urE0

https://www.youtube.com/watch?v=lQgedTJDjnY


A WC-kagylón kívüli részek tisztításával kapcsolatban kérdeznék. A videókban látom, hogy lefújják a külső részeket valamilyen spray-vel, és utána szárazra törlik papírtörlővel. Ez milyen fajta spray tulajdonképpen? Utána nem is öblítik le a felületet. De ha én pl. CIF-et, Domestost vagy Flóraszeptet használok, utána ugye át kell törölni egy nedves ronggyal, ahogy pl. a mosdónál is kell öblíteni a Domestost? És ha nem szeretnék papírtörlőt pazarolni a végén, akkor lehet úgy, hogy egy nedves szivacsra öntök Domestost, azzal letörlöm a felületeket, utána egy másik, kissé vizes ronggyal áttörlöm, de nem törlöm szárazra semmivel, hanem hagyom magától megszáradni? Max. a WC-ülökét törlöm meg.

(most nem a WC-kagylóra gondolok, mert annak a tisztításánál persze lehúzom a WC-t)


2020. dec. 1. 23:23
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Bazi nagy robbanás lesz abból ha minden leírtat összekutyul otthon :D :D
2020. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
A mikróba nehogy tegyen vizes alufóliát!
2020. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Ja, már nem is látok :))


De viccen kívül, ha folyékony Domestost használok, azt le kell nedves szivaccsal törölni, ugye? (általánosságban kérdezem, nem csak a WC vagy csempe esetében)

2020. dec. 2. 20:36
 34/40 A kérdező kommentje:
Még egyben van a lakás... egyelőre :)
2020. dec. 2. 20:38
 35/40 anonim ***** válasza:

Fúbaszki, ez vérkomoly.

A budipucolás nem általánosság, az spec terület!

2020. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Úgy értettem általánosságban, hogy nem feltétlenül csak a WC vagy csempe tisztításakor, hanem pl. zuhanykabin, mosdókagyló stb. esetében. Szóval a folyékony Domestost általában le kell öblíteni, nedves ronggyal áttörölni.
2020. dec. 2. 20:42
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

zuhanykabint mosdókagylót nem törölgetünk

ott a zuhannyal leöntjük és csókolom

2020. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Igen, de nem mindig ér el a teljes felületre a zuhany, olyankor kell ronggyal is törölni.


De a Domestos spray az annyiból más mint a folyékony, hogy a spray-t nem kell öblíteni, hanem letörölhetem száraz ronggyal? Ilyen spray fajta Domestos nincs itthon, de kíváncsi vagyok, mi van ráírva. Flóraszept spray viszont van, és annál ajánlják a nedves törlést, de a Flóraszept kicsit más, mint a Domestos.

2020. dec. 2. 21:06
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Feladom. Kész, vége.
2020. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg nem tudom ezeket, nem bosszantani akartam bárkit is. Elnézést kérek, ha így jött le! :(
2020. dec. 2. 21:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!