Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » WC tisztításával kapcsolatban?

WC tisztításával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Néztem ilyen videókat:

https://www.youtube.com/watch?v=VfDoGQ6urE0

https://www.youtube.com/watch?v=lQgedTJDjnY


A WC-kagylón kívüli részek tisztításával kapcsolatban kérdeznék. A videókban látom, hogy lefújják a külső részeket valamilyen spray-vel, és utána szárazra törlik papírtörlővel. Ez milyen fajta spray tulajdonképpen? Utána nem is öblítik le a felületet. De ha én pl. CIF-et, Domestost vagy Flóraszeptet használok, utána ugye át kell törölni egy nedves ronggyal, ahogy pl. a mosdónál is kell öblíteni a Domestost? És ha nem szeretnék papírtörlőt pazarolni a végén, akkor lehet úgy, hogy egy nedves szivacsra öntök Domestost, azzal letörlöm a felületeket, utána egy másik, kissé vizes ronggyal áttörlöm, de nem törlöm szárazra semmivel, hanem hagyom magától megszáradni? Max. a WC-ülökét törlöm meg.

(most nem a WC-kagylóra gondolok, mert annak a tisztításánál persze lehúzom a WC-t)


2020. dec. 1. 23:23
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Én a dm saját márkás tisztítószereit használom, teljesen elégedett vagyok velük.
2020. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Köszi, megnézem.

Illetve ha nem törlöm szárazra a WC külsejét (akár Domestos vagy más használata után), az nagy baj?

2020. dec. 2. 12:55
 13/40 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak csúnya foltos lesz. De bajnak nem baj :)
2020. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert a kádat és mosdót sem kell a végén megtörölni, és a WC is hasonló anyagú, vagy nem egészen?
2020. dec. 2. 13:08
 15/40 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy foltos legyen, akkor azt is meg kell. Én a mosdót egy szàraz ronggyal szoktam szárazra törölni, így nem lesz csíkos, foltos. A csaptelepeket pedig papírtörlővel.
2020. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Értem, és ha a csempét tisztítom vízkőoldós cuccal, utána azt le kell öblíteni vizes ronggyal, és szárazra kell törölni? (bocsi, hogy ennyit kérdezek)
2020. dec. 2. 13:59
 17/40 Miss Endzsi ***** válasza:
Én azt szárazra törlöm.
2020. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Igen, azt mindenképpen le kell öblíteni. A száraz rongy inkább esztétika, hogy ne maradjon vízcseppes, de ha nem törlöd szárazra nem gond, attól még tiszta.
2020. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Köszi, és a csempére mehet Sanytol is (öblítés nélkül, de papírtörlővel áttörölve), vagy az nem tisztíja meg rendesen?
2020. dec. 2. 14:29
 20/40 anonim ***** válasza:
A vízkőre nem jó a Sanytol, oda mindenképpen valami fürdőszoba tisztítót, vagy vízkőoldót alkalmazz.
2020. dec. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!