Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Konvektoros lakásba nem...

Konvektoros lakásba nem száradnak a ruháim?

Figyelt kérdés
Kimostam egy adag ruhát kedden és még szombaton vizes konvektoros a lakás hideg van okádék az egész és még ez is van. Segítsetek hogy aki ilyen helyzetben van hogy szárítja a ruhát ?
2020. okt. 24. 13:55
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Szerencsére van mosókonyhám, ott nem zavar ha búg, tény, hogy van hangja. De 3-4 óra alatt egy szárítónyi ruha száraz. Áramfogyasztast nem néztem, de nem lehet nagyon sok, mert az feltűnt volna, ha valami kiugró.
2020. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Mondjuk annyi mint egy sütő keringtetőventillátora?

Egyébként miért jobb szerinted ez, mint egy szárítógép? (méretét hagyjuk, evidens)

2020. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Van szárítógépem is, egy felsőkategóriás AEG. Elég drága ruhákat hordunk, és azokra szeretünk vigyázni. A szárítóba nem lehet mindent betenni a ruhák címkéi szerint, ami számomra érthetetlen (100% pamut póló nem mehet a pamut programra...). Nekem az a tapasztalatom, hogy elég hamar fakítja a ruhákat, valamint vékonyodnak is, sokszor tele van a szöszgyűjtő. Törölközőket és ágyneműket szárítok már csak benne, azokra tökéletes. A párátlanítót meg odateszem a ruhaszárító elé, egy adag mosás 4-5 óra alatt száraz.
2020. okt. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Köszi, végre valakitől egy hitelesebb összehasonlítás.

Mindig azt mondják, hogy a szárítógéptől nem megy tönkre a ruha, dehát abban szárazon, intenzíven és mindenhol dörzsölődik egymáson, nem csak ott ahol viselés közben dörzsölődne.


Lepedő, ágynemű, törülközők, valóban tökéleesek szárítógépbe, azoknál annyira úgyse számít az idő előtti kopás, hisz senki se látja tulajdonképpen.

2020. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!