Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Konvektoros lakásba nem...

Konvektoros lakásba nem száradnak a ruháim?

Figyelt kérdés
Kimostam egy adag ruhát kedden és még szombaton vizes konvektoros a lakás hideg van okádék az egész és még ez is van. Segítsetek hogy aki ilyen helyzetben van hogy szárítja a ruhát ?
2020. okt. 24. 13:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

A hatuljan van a teljesitmenye egy tablan.

De az ontottvas nehezebben melefszik fel szerintem.

2020. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Négyesen van de az olyan 19 foknál kapcsol be és nyomja teljes fűtéssel vagy őrlángon megy vagy teljes lánggal. Be szoktam durrantani de annyira pörgeti az órát hogy szerintem fél óra alatt elvisz 1m³ gázt és amíg nem halok bele addig nem fűtöm halálra
2020. okt. 24. 18:14
 23/34 anonim ***** válasza:
A konvektor addig fűt, amíg a környezete el nem éri a konvektoron beállított értéket. Amíg fel nem fűtöd a kívánt hőfokra, és nemcsak hőfokot tart, addig sokat fog fűteni.
2020. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Szar az a lakás...

1 tisztességes megoldás van, vagy be fogsz rohadni a penészbe akármit csinálsz. Vegyél 1 normális szárítógépet, tedd be a szobába, ha máshová nem, akkor a TV alá. Van egy kis tartálya ahová a vizet fogja gyűjteni, ezt kell csak ürítgetned, amúgy remekül elvan ott. Ha költözöl, viszed magaddal. Ha elöltöltős a mosógéped akkor akár a tetejére is feldobathatod.


De vegyél egy szárítót, vagy beledöglesz a penészbe. Nem nem fogod eltüntetni szavóval, meg vudu átokkal sem, se ecettel, se tapétával, se hypóval. Semmivel se fogod, ha befűtesz akkor se, mert ott a páratartalmat kell kigyilkolni a légtérből.

2020. okt. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
29%

És válaszolj már a 20-as kérdésére is!

A centrifugát pedig max fordulattal, lehetőleg 1200-al nyomjad, ne a női hülye szokás szerint 800-al, hogy jajj nehogy gyűrődjön a bugyi...

2020. okt. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
1000 fordulat a max azon szoktam plusz ha nem lesz elég van külön még centirfuga program max 2x centrizem
2020. okt. 28. 21:42
 27/34 A kérdező kommentje:
Normális felültöltős van elektorlux nem tárcsás 😂
2020. okt. 28. 21:42
 28/34 anonim ***** válasza:
32%

Aha, na akkor legközelebb a normál üzemű centri után szedd ki a ruhák felét, rendezd el újra, lazán a ruhákat és úgy cenrizd ki, utána a másik felét is.


Pólót széles vállfára teregesd, zoknikat egyesével csipeszeld, ha kis vékony szar drót a ruhaszárító akkor 2 dróton vesd át a törülközőt-lepedőt, a lényeg, tudjon mozogni a levegő a ruha felületén. Tegyél be melléjük egy tök egyszerű kis ventillátort, akár kettőt is lehet, mozgassa a levegőt a ruháról, és nyisd ki az ablakot, szellőzni!


De egy 50eFt-os páramentesítőt kellene venned inkább a kisventillátorok helyett, azt viheted magaddal.

2020. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Én is egy 60 ezer forintos szárító funkciós párátlanítóval oldottam meg a problémát. Sokkal jobb mint a szárítógép.
2020. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Nálad hogyan jön össze ezzel a dolog? Mennyi az áramfogyasztása, zajszintje?
2020. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!