Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Én mosok rosszul?

Én mosok rosszul?

Figyelt kérdés

Mindenkinél inkább azt látom, hogy 2 részre osztja a ruhákat, vilagosakra és sotetekre. Mikor elkezdek valakivel erről beszélgetni és elmondom, hogy én hogy mosok, csak néznek rám bamban, meredt szemekkel.

Én külön szedem azt amit magas hőfokon mosok, pl fehérneműk, törölközőt, konyharuhat, majd együtt mosom a zoknikat a nadragokkal, és vannak a felsők.

Már a férjem is rászólt az anyjára amikor látta, hogy ő úgy mos, hogy mikor osszegyulik egy adag akkor beledobja a gépbe, hogy ne mossa már a konyharuhat össze a zoknikat a konyharuhaval.

Velem van a baj?


2020. aug. 2. 17:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

10.

Van sok ruhám, amit 30 fokon mosok, farmer, ami 1 napig volt rajtam stb.de mindig öblítő illatú. Már bocs kérdező, de, hogy csinálja anyósod, hogy még a többi ruha is átveszi a szagot? Milyen büdösnek kell már lennie annak a zokninak, ezt nem tudom elhinni

2020. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ruhák miatt büdös, hanem mert teleönti mosószerrel és öblítővel a gépet, elindítja 30 fokon majd ha lejár a program becsujja az ajtót, mielőtt kiszáradna a gép. Pont mint az átlag háziasszonyok...
2020. aug. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sajnos aposomnak olyan labszaga van, hogy szerintem is orvosi eset. De nem szólhatok bele, hogy mosson magasabb hőfokon, mert megsertodne.
2020. aug. 3. 18:08
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én alapban nem értem ezt a technikát!

Az apósod fehér zoknikban mászkál, vagy a fekete, barna, stb zoknijait együtt mossa anyósod a fehér, vagy világos konyharuhákkal?

2020. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%
Az öregedéssel együtt jár egy bizonyos fokú igénytelenség is. Emellé jön még a spórolás, hogy 30 fokon mosson. Ez sajnos ezt eredményezi.
2020. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Fekete zoknijaik vannak csak

Fehér nincs

Igen, együtt mossa a fehérekkel

Mint írtam akkor mos, ha összegyűlik a gépben a ruha. Nincs ruhás kosár sem

2020. aug. 5. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!