Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy kell laminált padlót...

Hogy kell laminált padlót tisztítani?

Figyelt kérdés

Most porszívóztam fel, de valami megkarcolta és elég csúnya, meg nem akarom, hogy minden alkalommal legyen rajta pár karc.

Frissen van lerakva.


2020. jún. 24. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha olcsóbb rossz minőségű, akkor hamar karcos lesz sajnos.
2020. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gumis keféjű porszívófejet kell venni. Nekem Samsungom van, ahhoz gyárilag olyat adnak aminek a padló “fokozatnál” gumis rész van és annyira erősen szív, hogy karcolja a kefe a padlót. Rendeltem hozzá egy speciális padló fejet, azóta semmi probléma, semmi karc.
2020. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%

A laminált padló egy hulladék minőségű pozdorjára felvitt papírréteg, halványvékony műanyagragasztóban. Ennyi és nem több a laminált padló. Így aztán a vízzel-párával garantáltan ki fog nyíródni, de a karcok is tuti meg fognak rajta jelenni. Ezen túl még csúszik is a sík felülete a levegőből lerakódó portól, amit ha nem takarítasz fel.... a cipő-papucs felkarcolja kegyetlenül és semmit nem tudsz tenni ellene.


Porszívózás gumikerekekkel, majd utána nagyon kicsavart lapos moppal feltörlés.


De szokj hozzá, hogy így is szaporodni fog a karc. Evvan.

2020. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!