Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti is észrevettétek, hogyha...

Ti is észrevettétek, hogyha tiszta és rendben van a lakás/ház egy picit élni is több kedvetek van?

Figyelt kérdés

Nagyon húzós hónapok vannak mögöttem kb csak aludni jártam haza, ha mégis itthon voltam főztem, mostam, aludtam és sajnáltam magam, de a nagy takarításra nem vitt rá a lélek. Tegnap végre rászántam magam és hiába hogy a legkeményebb hetem lesz holnap és ma is estig dolgoznom kell úgy néz ki,egyszerűen tele vagy lelkesedéssel mindenfelé. Mindjárt megyek még boltba, veszek kaját meg illatgyertyát, már bekészítettem az asztalhoz a munkához az anyagokat, letöröltem még a nyomtatókat is és előkerestem a matracot, hogy este még jógázok is.


Ti is így vagytok vele? Mivel teszitek még otthonosabbá a lakást? Ha húzós heteitek vannak, mit csináltok hogy ígyis maradjon? Van erre valami taktika? Az ismerőseim szerint takarítót kéne hívnom ilyenkor.


2019. okt. 20. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Takarító sem elítélendő dolog, ha ismersz megbízhatót.


Nálunk előző lakásban 1,5-2 havonta jött, konyhát, fürdőt, wc-t, közös helyiségeket rendbe rakta. Átlag 8 ezer forint volt.

2019. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem, mert nekem épp fordítva van. Szorongok, ha rend van, gyűlölöm.
2019. okt. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Különben szerintem is takarítót kéne hívjál.

Együtt is tudtok takarítani, csak még két kéz, ráadásul rutinos, jó fizikummal, Budapesten 2000 Ft/óra korrekt fizetésnek számít rá.

2019. okt. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen, en is így érzem, szeretem a rendet nagyon..Kar hogy a párom nem
2019. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Persze, hogy jobb érzés, ha rend van:)

Ha nagyon húzós, akkor sehogy:S

Takarítót nem hívok, anyámnak volt ilyen "segítsége" kb. 20 év alatt 3-4 nő, az egyik meglopta, és egyik sem takarított rendesen.

2019. okt. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem, semmi összefüggés nincs az életkedvem és a tisztaság/rend között.
2019. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Aztamindenit! Főleg, ha más csinálja meg helyettem.
2019. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en nem Mo onelek, es nagyon draga es ami nagyobb baj nem igazan jok a takaritok. a regi olasz gorog bevandorlok mar kihaltak az ujak meg sokkal hanyagabbak mint a regiek.
márc. 30. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!