Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elegem van a házimunkából....

Elegem van a házimunkából. Hogyan lehetne "izgalmasabbá" tenni?

Figyelt kérdés

folyton rámsóznak minden házi munkát nehogy véletlenül pihenjek, csak mert nyáriszünet van és már tökre elegem van. most is el kell mosogatnoom + azt a k**va akváriumot is ki kell mosnom. elveszi az életemet a házimunka. örültem hogy itt a nyáriszünet, de mostmár lassan úgy érzem hogy nehezebb mint az iskola ELEGEM VAN!!!



[link] itt ami a képen látható MINDET EL KELL MOSOGATNOM MINDIG MINDEN NAP MINDEN HÉTEN MINDEN HONAPBAN EGÉSZ ÉLETEMBEN ÉS ELEGEM VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! valaki mondja meg mia halált csináljak h ez ne legyen olyan szenvedés. még ha arra gondolok hogy milyen jó lesz ha kész lessz meg h hamar túl leszek rajta akkoris másnap ugyanaz jön! elegem van.


15/F


2010. júl. 13. 14:23
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
mosogatógép?:D menj nyárimunkára (jó, ilyenkor kicsit késő, esetleg valami olyan munka, amit iskola mellett is lehet csinálni), akkor nem lesz időd mosogatni, és kereshetsz pénzt mosogatógépre. fiú vagy, neked a porszívó meg fűnyírógép való a kezedbe, nem a mosogatószivacs-.- mondd meg a szüleidnek, hogy inkább porszívózol pl v kiviszed a szemetet, mert azok fiúsabb munkák. mosogatni megtanultál, ha egyedül fogsz élni (és kézzel kell mosogatni), akkor is rendben tudod tartani a konyhát.
2010. júl. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

ezeket is csinálom mellette.

amúgy köszönöm az egyik válaszolónak :) megmondtam a frankót: az akváriumot nem én kértem úgyhogy nem én takarítom.


király, ennyivel kevesebb.

2010. júl. 15. 23:10
 23/27 anonim válasza:

Ha ez megvigasztal, én magamon kívül 4 emberre mosogatok, mosok, főzök, takarítok, pakolok utánuk, és nekem is elegem van. Ha nem csinálom meg, akkor senki nem teszi meg helyettem

Leszel majd az életben a másik oldalon is. Ha majd azt látod, hogy a feleséged kigürizi a családért a belét, és este hulla fáradtan dől az ágyba, te is el fogod várni a gyerekeidtől, hogy egy-egy házimunkát vegyenek át tőle.

Senki nem halt még bele a mosogatásba.

Vagy ajánld fel anyukádnak, hogy mosogatás helyett inkább porszívózol, meg felmosol.

2010. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
mint már írtam, mind ezeket csinálom a mosogatás mellett.
2010. júl. 16. 21:04
 25/27 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem hogy kié az akváriun.Nem volt balhé mikor "megmondtad a frankót"?

Azt elfelejtettem akkor írni,hogy nem uszítani akarlak a szüleid ellen,csak a véleményemet írom:)És ha mégis elmondod nekik hogy más felnőtt milyen véleménnyel van a gyerek gyerekkoráról,akkor azt óvatosan tedd,mert nagy balhé lehet belőle.:)

2010. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 OliaTIRA válasza:
mi 4en lakunk es napi 2xer 3xor kell elmosogatnom. mert mindig a tisztat veszik elo : D 18/L
2010. júl. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Én 17 vagyok, főzők, mosok takarítok! Nemcsak nyári szünetben! A szüleim sokat dolgoznak és nem érnek rá. Sokszor inkább megcsinálom ezeket tanulás helyett mert utálom ha kosz van. Tényleg hallgass zenét közben énis mindig azt szoktam.;)
2010. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!