Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elegem van a házimunkából....

Elegem van a házimunkából. Hogyan lehetne "izgalmasabbá" tenni?

Figyelt kérdés

folyton rámsóznak minden házi munkát nehogy véletlenül pihenjek, csak mert nyáriszünet van és már tökre elegem van. most is el kell mosogatnoom + azt a k**va akváriumot is ki kell mosnom. elveszi az életemet a házimunka. örültem hogy itt a nyáriszünet, de mostmár lassan úgy érzem hogy nehezebb mint az iskola ELEGEM VAN!!!



[link] itt ami a képen látható MINDET EL KELL MOSOGATNOM MINDIG MINDEN NAP MINDEN HÉTEN MINDEN HONAPBAN EGÉSZ ÉLETEMBEN ÉS ELEGEM VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! valaki mondja meg mia halált csináljak h ez ne legyen olyan szenvedés. még ha arra gondolok hogy milyen jó lesz ha kész lessz meg h hamar túl leszek rajta akkoris másnap ugyanaz jön! elegem van.


15/F


2010. júl. 13. 14:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Sajnos ha anyukádék dolgoznak, és te otthon vagy, akkor valahol természetes, hogy te végzel házimunkát. Gondolj csak bele, ha még mellette dolgoznod is kéne. Felnőttként, anyaként szintén sokat kell majd mosogatnod, fogd fel úgy, hogy gyorsan túlleszel rajta és kész. A zenehallgatás pedig tényleg jó ötlet, esetleg TV a háttérben, hogy ne legyen annyira unalmas. Én is naponta kétszer mosogatok, és én is utálom.
2010. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
off előző:a kérdező fiú, szóval anyaként nem fog sok házimunkát elvégezni:]
2010. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
Öhm... nem tudod rávenni a szüleidet, hogy vegyenek egy mosogatógépet?
2010. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
menj el valami nyári munkára és vegyél a vaterán vagy a teszveszen egy használt mosogatógépet
2010. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
31%
Végezd meztelenül. Én is úgy szoktam, tök buli.
2010. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

előzőnek, bocs nem vok nudista xDDD


a többinek: én tudok mosogatni, már milliószor mosogattam az életemben. ha most nem mosogatok nem fogom elfelejteni felnőtt koromra hogy hogykell... mellesleg apám szeret mosogatni (még mindig nem tudom megérteni miért) és simán elmosogathatna de anyám még mindig nem engedi meg neki..... ma már elmosogattam de már megint gyűlik a kupac és akvárium már nincs kész. és azt a kupacot ami képződött azóta már el kell takarítani ismét hogy eltakaríthassam. akváriumot elég nehéz takarítani mert elősszöris fent van egy polcon egy kb 25-30 literes teli akvárium amit le kell valahogy szállítanom.. aztán meg átrakni a halakat megint, ki kell mérni hogy milyen meleg víz kell a halaknak. aztán kiszedni azt a millió kavicsot és egyenként letisztitani a büdös halszartól meg csigaszartól stb. ez azért nem könnyű munka.



valaki meg írta h koleszben volt és néha 1-2 alkalommal ráesett a dolog h 250 tányért elmosogasson. annak üzenem: igen. azt tényleg nem nagy kunszt. ha mondjuk 1 félévben egyszerre sokat kell elmosni, nekem minden nap kell mosogatni annyit amennyi a képen van. azért az mégis nagyobb lemez.

2010. júl. 13. 18:48
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Addig oké,hogy a gyerek csináljon valami házimunkát,de nem kéne direkt keresni a számára.

Valaki azt írta,hogy azért kell gyerekként mindent megcsinálni,hogy majd felnőtt korában tudja hogyan kell.Engem nem dolgoztattak annak idején a szüleim,mégis El tudom vezetni a háztartást munka mellett,el tudom látni a férjemet(tiszta ruhában jár,mindig van főtt étel...)soha nem volt vele gondom.

Valak imás azt írta,hogy még gyerek,és azért kell segítenie,hogy mikor majd felnőtt lesz,apa lesz,akkor majd tudni fogja milyen sok is a munka mellett még az otthoni tennivaló.Igen,pontosan elég akkor megtudnia.Épp emiatt egy gyereknek meg kell hagyni a gyerekkorát.Dolgozhat még eleget egész életében.

Ki kell takarítani az akváriumot?Ki akarta hogy akvárium legyen,A tiéd kérdező?Ha igen,akkor egy szavad sem lehet.Viszont ha a szüleid döntöttek úgy,hogy legyen akvárium,akkor takarítsák csak ők.Hisz mit szoktak mondani a szülők ha a gyerek állatot akar tartani?-Oké,lehet,de akkor te gondoskodsz róla!-

Jöhet a lepontozás,de én akkor is úgy gondolom,hogy ráér az ember felnőttkorában elkezdeni dolgozni.Még akkor is lesz lehetősége rá 40-50év.Legalább az első 15-20év ből maradjon már ki.Nem mondom,hogy a saját kis rezidenciájának a rendben tartását se bízzák rá,de nem kell összekeverni a bejárónővel.

2010. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, nagyon jól esett. felpontozlak.

amúgy az akváriumról: öcsém akart halat (8 éves lesz aug.-ban) és ehhez járt 1 kis akvárium, de mivel anyám meglátott egy nagyobbat olcsón, muszály volt megvennie.

2010. júl. 13. 21:07
 19/27 anonim ***** válasza:
Az apád meg papucs. Anyukád azt mondja, hogy nem, apukád meg már ugrik is, hogy "jó, akkor nem". Én a helyében igenis elmosogatnék, hogy megmutassam, ki viseli a nadrágot.
2010. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
hát ez vicces... apám csak azért nem mosogat el mert nem akarja h anyu ideges legyen.. mert ha nem megy úgy a dolog ahogy ő mondja akkor kicsit ideges -.-'
2010. júl. 13. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!