Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Nektek mennyi időbe telt a...

Nektek mennyi időbe telt a felújítás?

Figyelt kérdés

...és mit csináltattatok meg?

Esetleg azt is írjátok meg, hogy panel vagy tégla és hogy hány szoba.


Mi most készülünk felújítani egy 4 szobás panelt teljesen az alapoktól (víz, villany, burkolás, konyha, stb.) és nem tudom, hogy nagyságrendileg mennyi időre kéne száműzetésben élni otthonról. Én alsó hangon 2 hónapra tippelek.



2018. máj. 31. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz nem én újítottam fel,de édesapám vállalkozó,hátha az én infóim is segítenek!:) egy 83m2-es téglaépítésű lakás teljeskörű felújítása amiben minden benne volt 2,5 hónapba telt,mire cakk-pakk kész lettek vele. Panel ettől szerintem elviekben hamarabb kell,hogy kész legyen kicsivel. ( egy jó tanács,mivel elég sok rosszat hallok ismerőseimtől felújításokkal kapcsolatban.Kérj több vállalkozótol is árajánlatot és kerüld a gyengeértelmű kisebbségieket)
2018. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekünk másfél hónap alatt újították fel a téglaépítésű lakásunkban az előszobát, konyhát, fürdőszobát, wc-t, kamrát. Ablakcserék, padlócsere, konyhabutor csere, radiátor.
2018. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!