Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek ki tud festeni...

Szerintetek ki tud festeni egy 19 eves lany egy szobat szepen egyedul?

Figyelt kérdés

Mult honapban dolgoztam vegig nyari diakmunkat es a mostani fizumbol ujitjuk fel a szobam .

120.000 forintot kaptam es az el is ment a butorokra es a festekre igy festot kulon fizetni mar nem tudnek.. :/

Holnap lesz a festes es a butor elhozasa az uzletbol..

Jelenleg kek es sarga a szobam fala, es fureszporos a tapeta.

Most sotet lila festeket vettem. Szerintetek eltudom cseszni? :/

Azzt tudom hogy eloszor a plafont festem feherrel es alulra a falnal vegig ragasztocsikot kell tenni a lechez.. Mit hogy kell meg?

Bocsi a hulye kerdesert de nem akarom elrontani es meg sosem festettem szobat


2015. szept. 11. 17:42
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
2015. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%

Először szedd le a tapétát. Használj hozzá spaklit úgy könnyebb. Utána szintén a spaklival kapargazsd meg a falat hogy a laza részek lejöjjenek. A hibákat széria glettel kend ki. Utána fesd le a mennyezetet fehérrel, menet közbe látod h hány réteg kell. Fesd le a falakat is fehérrel. Ez az alapozás. Erre már mehet a szín. És már ragaszthatod is a bordűrt.

Azt tudod h hogy kell bordűrözni?

2015. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a fureszporos tapetat nem kell leszedni, nehogy leszedd, arra ra lehet festeni
2015. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja, ne vedd le a tapetat. Teddyvel fesd, fontrol lefele, a ragasztasig.
2015. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Húgom 18 éves kora óta, mióta egyetemen koliba került minden évben maga festi a koli szobáját. (a szobatársa allergiás a száradó festékben lévő valamelyik anyagra, ezért csinálja egyedül, és náluk ajánlott minden évben újrafesteni, mert eléggé elhasználódnak a szobák falai 1 év alatt...) Eddig mindig szépre sikerült. Szóval szerintem simán ki tudod.
2015. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kell levenni a tapétát.de ha leveszed akkor sok munka lesz a gletteléssel.
2015. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha csak szimplán átfesteni kell, azt simán meg tudod csinálni. Ha valami miatt le kell szedni a tapétát, az már kemény meló, az egész szobát lekapargatni, glettelni, csiszolni nem kis munka és ha nincs gyakorlatod benne, akkor valószínűleg elég ronda lesz.

Biztosan sötétlilát akarsz? kicsit sokkoló lehet a végeredmény.

2015. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!